تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۱:۰۹
کد مطلب : 87610

کشف ۱۲۰ کیلوگرم مواد مخدر در اندیمشک/تعقیب و گریز نیروهای امنیتی با قاچاقیان ۲کشته و زخمی برجای گذاشت

فرماندار اندیمشک از کشف ۱۲۰ کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش عصر آبادان ،به نقل از اندیمشک جوان ، حمیدرضا گودرزی فرماندار اندیمشک در گفتگو با خبرنگار ما گفت: شب گذشته با دستور دادستان محترم شهرستان اندیمشک در یک عملیات اطلاعاتی امنیتی پس از پیگیری و تلاش های مستمرسربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروی انتظامی شهرستان، ۱۲۰ کیلوگرم مواد مخدر در محدوده شهر آزادی کشف و ضبط شد.

وی افزود:در این رابطه دو دستگاه خودرو توقیف و دو نفر به جرم حمل مواد مخدر دستگیر شدند.

گودرزی عنوان کرد: این مواد به طرز ماهرانه ای در یک خودرو وانت جاسازی شده بود که در حین تعقیب و گریز نیروهای انتظامی، خودروی وانت حامل مواد واژگون شده و راننده آن کشته شد.

فرماندار اندیمشک ادامه داد:یک نفر دیگر که به وسیله یک دستگاه خودروی وانت ، خودرو حامل مواد را پشتیبانی می کرد دستگیر و خودرو وی توقیف شد.
این مقام مسئول تصریح کرد:مجرمان از افراد سابقه دار در توزیع مواد مخدر بوده و مواد مکشوفه نیز از جنوب کشور برای انتقال به شمال خوزستان در حال انتقال بود.
وی افزود:مجموعه دستگاههای امنیتی و قضایی با برنامه ریزی در ماههای گذشته تلاش ارزشمندی در راستای ناامن کردن محور پل زال اندیمشک برای سوداگران مرگ انجام داده اند.
گفتنی است،محور پل زال اندیمشک ، گلوگاه ورودی استان خوزستان می باشد که تاکنون چندین محموله مواد مخدر و کالای قاچاق در ایست و بازرسی پل زال کشف و توقیف شده است.