تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , تیر, ۱۳۹۴ | ۱۶:۰۱:۲۸
کد مطلب : 98744
آیت الله جزایری در روز قدس:

کشوری به نام اسرائیل در نقشه جغرافیا قبول نداریم/جنایات آل سعود در یمن از جنایات اسرائیل به مراتب بدتر است

نماینده ولی فقیه در خوزستان اظهار داشت:ما در کنار مظلوم ایستاده ایم تکلیف شرعی هم داریم مظلومین فسلطینی خیلی مظلوم هستند اما امروز جنایاتی که آل سعود در یمن مرتکب می شود از جنایات اسرائیل در فلسطین به مراتب بدتر است.

،آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان امروز در خطبه‌های نماز جمعه اهوا_روز قدس_خطاب به دولت گفت:نگذارید در شتاب رشد علمی کشور ،توقف ایجاد شود.

وی ادامه داد:شتاب رشد علمی کشور یکی از مطالبات جدی مقام معظم رهبری از دانشگاه هاست این رشد علمی هم در سایه عمل به تعالیم اسلامی محقق خواهد شد.
آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری با مهم خواندن مسئله عفاف و حجاب در جامعه تصریح کرد:الحمدلله قانون امر به معروف و نهی از منکر در مجلس تصویب شد و من امیدوارم این قانون جدی گرفته شود و کاملا اجرا شود.
وی ادامه داد:در روایات از پیامبر (ص) آمده است اگر مد لباس ، آرایش و زندگی یتان مشابه کفار و اجانب باشد شما هم جزو کفار حساب می شوید.
نماینده ولی فقیه در خوزستان با غلط خواندن سیاست کاهش جمعیت در کشور در گذشته گفت:این سیاست خلاف سیاست های اسلام بود این سیاست کشور ما را ضعیف و فرتوت می کند نسل جوان در اقلیت قرار می گیرد باید کشور را جوان و این با کثرت نسل، ممکن خواهد بود.
آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری در خطبه دوم نماز جمعه اهواز با تشکر از حضور حماسه اهوازی ها در  راهپیمایی روز قدس در هوای گرم اهواز اظهار داشت:کشوری به نام اسرائیل در نقشه جغرافیای دنیا قبول نداریم معتقدیم تنها کشوری که در آن جغرافیا وجود دارد سرزمین فلسطین است و متعلق به فلسطینی هاست.
وی ادامه داد:ما در کنار مظلوم ایستاده ایم تکلیف شرعی هم داریم مظلومین فسلطینی خیلی مظلوم هستند اما امروز جنایاتی که آل سعود در یمن مرتکب می شود از جنایات اسرائیل در فلسطین به مراتب بدتر است.
نماینده ولی فقیه در خوزستان تاکید کرد:شیعیان بحرین هم از طرف آل سعود و آل خلیفه تحت سخت ترین فشارها هستند.
وی با اشاره به هدف تاسیس گروهک تروریستی داعش افزود:فتنه داعش یک جریان ساختگی و جعلی است تا امنیت اسرائیل را تضمین کنند پول داعش را آل سعود می دهد دستورش را هم امریکایی ها صادر می کنند.
آیت الله جزایری تصریح کرد:فتنه عجیبی در عراق و سوریه به پا شده است مسلمان کشی راه انداخته اند تا اسرائیلی ها در امنیت باشند.