تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۵:۱۳
کد مطلب : 35288

کفاشیان : کی روش را نمی خواهم / او جواب سلام مرا هم نمی دهد

ناصر فریاد شیران سرمربی سابق باشگاه نفت تهران مدعی است رئیس فدراسیون فوتبال در صحبتهایش با وزیر ورزش از بی میلی اش برای ادامه همکاری با سرمربی تیم ملی خبر داده است.

کفاشیان : کی روش را نمی خواهم / او جواب سلام مرا هم نمی دهد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا – در شرایطی که کارلوس کی روش قرار است تا یکی دو هفته آینده در مورد ادامه همکاری اش با فدراسیون فوتبال، تصمیم گیری کند، شایعات جدیدی در مورد عدم تمایل فدراسیون فوتبال به تمدید قرارداد او به گوش می رسد.

دیگر همه می دانند که مدتهاست رابطه علی کفاشیان و کارلوس کی روش به مانند گذشته مطلوب نیست و این دو نفر اختلافات نسبتا زیادی با یکدیگر دارند. کافیست مصاحبه رئیس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی با برنامه ۲۰۱۴ را دوباره ببینند تا متوجه شوید هر حرفی کفاشیان زده، کی روش خلاف آن را مطرح کرده است.

در چنین شرایطی، ناصر فریاد شیران سرمربی سابق باشگاه نفت تهران و یکی از پیشکسوتان باشگاه پاس مدعی شده که رئیس فدراسیون فوتبال در جلسه با وزیر ورزش از بی میلی اش برای ادامه همکاری با کارلوس کی روش خبر داده است.

فریاد شیران برای اثبات ادعایش، مازیار ناظمی مسئول روابط عمومی وزارت ورزش را شاهد گرفته و به این نکته اشاره کرده که کفاشیان به وزیر ورزش گفته کی روش حتی جواب سلام او را هم نمی دهد.

باید دید واکنش رئیس فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش به این ادعای فریاد شیران چیست.

انتهای پیام/