تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۰۰:۱۲:۲۱
کد مطلب : 22337
به دنبال افزایش درخواست مسافران نوروزی/

کلاس‌های درس ویژه اسکان مسافران در آبادان ۳۰ درصد افزایش یافت

مدیر آموزش و پرورش آبادان گفت: به دنبال افزایش میزان درخواست مسافران و مهمانان نوروزی برای اسکان در مدارس، تعداد کلاسهای درس پیش بینی شده برای اسکان ۳۰ درصد افزایش یافت.

به گزارش عصر آبادان ؛ سید محمد مولوی با اشاره به تمایل مسافران برای استقرار در مدارس افزود: امسال یک هزار و ۱۵۰ کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی آماده سازی شد.

وی با اشاره به وجود یادمانهای دفاع مقدس، آثار تاریخی، مذهبی، گردشگری و فعالیتهای تجاری در منطقه اظهار کرد: این موارد سبب افزایش میل مسافران، گردشگران و تجار برای گذراندن اوقات خود در آبادان شده است.

مولوی با بیان اینکه آبادانی ها مردمی خونگرم و مهمان نوازی هستند، تصریح کرد: بر اساس نظر سنجی صورت گرفته در میان مسافران، آنها از شیوه برخورد آبادانی ها با خود ابراز رضایت داشتند.

به گفته مدیر آموزش و پرورش آبادان تاکنون سه هزار و ۸۲۲ نفر از اعضای کاروانهای راهیان نور در ۱۰ مدرسه این شهر اسکان یافتند.

مولوی یادآور شد: ۳۵ هزار و ۶۸۵ خانوار از بیست و هشتم اسفندماه پارسال تاکنون در مدارس اسکان یافتند که ۸۵ درصد آنها جزو فرهنگیان بودند که از سراسر کشور به آبادان سفر کرده اند.

مرجع/مهر