تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۹:۲۷:۰۹
کد مطلب : 76667

کلاهبرداری در داخل دادسرا + عکس

فردی با کت و شلوار آراسته که خود را به عنوان پرسنل دادسرا معرفی کرده بود، در داخل دادسرا کلاهبرداری کرد.

بیست و نهم بهمن امسال فردی با مراجعه به دادسرای ناحیه ۱۰ تهران ، قصد تأمین قرار وثیقه بیست میلیون تومانی جهت آزادی برادرش را داشت که توسط فردی که خود را از پرسنل دادسرا معرفی نموده ، مورد کلاهبرداری قرار می گیرد .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “کلاهبرداری” و به دستور شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه ۱۰ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

کلاهبرداری در داخل دادسرا + عکس

شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه هشتم پلیس آگاهی ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : “برای آزادی برادرم ، مبلغ بیست میلیون تومان قرار وثیقه صادر شده بود ؛ من نیز دنبال تهیه سند برای آزاد کردن برادرم بودم که شخص ناشناسی با کت و شلوار مرتب و با ظاهر کارمند دادگستری به من مراجعه کرد و اظهار داشت : “نیاز نیست که شما این مبلغ را به حساب دادگستری واریز کنید یا سند بگذاری ؛ من می توانم با ششصد هزار تومان ، نامه آزادی برادرت را بگیرم”. این شخص ، با این ترفند این مبلغ را نقدا از من دریافت کرد و مرا در راه پله ی دادسرا نگهداشت و رفت تا نامه آزادی برادرم را بیاورد که دیگر نیامد .

با توجه به اظهارات مالباخته و ضمن هماهنگی با مقام قضایی ، تصاویر دوربین های مداربسته دادسرا مورد بازبینی قرار گرفته و تصویر فردی که با کت و شلوار به مالباخته مراجعه و تحت پوشش مأمور دادگستری اقدام به کلاهبرداری از وی کرده بود ، مورد شناسایی قرار رگفت .

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با انتشار این خبر اعلام کرد : با توجه به رسیدگی به این پرونده در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ و به جهت شناسایی و دستگیری متهم پرونده ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر بدست آمده از متهم پرونده ، از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است ؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر این شخص شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت ، مخفیگاه و یا محل های تردد متهم را از طریق شماره تماس های ۲۱۸۶۸۰۰۸ در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهنـد.

منبع: خبرآنلاین
  1. ناشناس می‌گه:

    شبیه رییس ….یه!!