تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۶:۰۳:۳۸
کد مطلب : 38062

کلاهبرداری چند صد میلیونی به بهانه انرژی درمانی/مشتری‌های “بالاشهری” آقای دکتر!

فردی به نام دکتر م.د در حوالی منطقه اقدسیه شهر تهران با گرفتن هزینه های چند میلیون تومانی اقدام به انرژی درمانی می‌کند.

کلاهبرداری چند صد میلیونی به بهانه انرژی درمانی/مشتری‌های "بالاشهری" آقای دکتر!

به گزارش دانا اخیرا فردی به نام “م.د” که خود را دکتر معرفی کرده در حوالی منطقه اقدسیه شهر تهران با گرفتن هزینه های چند میلیون تومانی اقدام به انرژی درمانی می‌کند.

این فرد در منزل مسکونی خود اقدام به انرژی درمانی کرده و بابت هرجلسه مشاوره و درمان حق ویزیت چند میلیونی و بعضا چند صد میلیونی دریافت می کند.

همچنین بنابر اطلاعات به دست آمده برای دریافت وقت ویزیت باید با تلفن همراه فرد مذکور تماس گرفته شود که به دلیل حجم بالای مراجعه کنندگان به صورت هفتگی تعیین وقت می‌شود.

این فرد با انجام یکسری اقدامات مضحک و به اصطلاح القای انرژی و تجویز برخی داروهای به اصطلاح گیاهی مدعی شده می‌تواند خستگی و مشکلات جسمی  و روحی را رفع کند.

بدون توجه به علمی بودن یا نبودن این روش، انجام این نوع اقدامات توسط یک فرد ناشناس در محل مسکونی و بدون اخذمجوز از مراجع ذی صلاح خود دارای مشکلات اخلاقی و پزشکی متعدد و به طور کلی غیرقانونی است.

 طبق اطلاعات به دست آمده ویزیت این فرد از مبلغ یک میلیون تومان شروع شده و به چند ده میلیون تومان ختم می‌شود که البته بسته به نوع وضعیت مالی مراجعه کنندگان قیمت ها متغیر خواهد بود.

بیشتر مشتریان این فرد خانم هایی ساکن شمال و غرب شهر تهران هستند که بعضا دارای درآمد کلان بوده و به صورت مجردی زندگی می‌کنند.

این نوع کلاهبرداری اخیرا به طرق مختلف در جامعه رواج پیدا کرده و لذا مسئولان ذیربط می‌بایست به سرعت با کلاهبردان و سودجویان برخورد قاطع کنند.

انتهای پیام/

  1. امیررضارضایی می‌گه:

    واقعا حرکت زشت شما در اینکه بدون تحقیق و پرسش از بیماران اقدام به منتشر کردن اینگونه اخبار کذب میکنید حیرت آور است.من یکی از بیماران ایشان هستم که نزدیک به ۲ سال است که تحت درمان با انرژی ایشان قرار دارم.من از بدو تولد و بصورت ژنتیکی دچار بیماری دیستروفی عضلانی بودم.در حالیکه طب کلاسیک حتی در کند کردن روند پیشرفت بیماری من که باعث دفورمه اندام و تحلیل شدید عضلات و فلجی آنها شده بود عاجز بود و هنوز هم هست و معلوم نیست تا چه زمانی هم عاجز بماند،این پزشک ارجمند نه تنها بیماری را متوقف کرد بلکه اکنون بنده تا حداقل ۷۰٪ بهبودی پیدا کرده ام.رسالت خبرنگاری خود را فراموش نکنید و اخبار دروغ به مردم تحویل ندهید.ایشان واقعا پزشک بوده و دارای مطب و شماره نظام پزشکی میباشند.واقعا شما مایه ننگ خبرنگاران هستید.آخر عقل هم غنیمت است جان برادر.خستگی که با چند ساعت خوابیدن رفع میشود دیگر چه احتیاجی به انرژی درمانیست؟؟؟ ایشان سرطان-مالتیپل اسکلروزیس-میوپاتی-میگرن-دیستروفی و… درمان میکنند.چرا آبرو و حیثیت خود را با پخش اینچنین اخبار خجالت آوری به باد میدهید و کاری میکنید که مردم از شما بخندند؟؟

  2. ف.ع می‌گه:

    ایشان فردی متعهد، با شخصیت و دیندار هستند. بیشتر از دو دهه در زمینه طب انرژی تلاش کرده اند و تنها دانشمند این طب ارزشمند در جهان به شمار می آیند. هدفشان درمان واقعی و کامل بیمارانی است که طب رایج عاجز از درمان آنهاست.(بیماری های مادرزادی، سرطان،ام اس،…) بنده و خانوده ام مدیون زحمات ایشان هستیم. باید پاسخگو باشید که چرا بدون تحقیق و مراجعه به مطب ایشان و مصاحبه با بیماران نجات یافته از مرگ چنین مطالب نادرست،غیرعلمی،بی ادبانه و بسیار توهین آمیزرا به دکتر و بیماران ایشان نسبت داده اید ؟