تاریخ انتشار خبر: ۹ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۵:۳۱:۴۵
کد مطلب : 30861
آیت الله علم الهدی:

کلید شبکه فیسبوک در دست دشمن پیامبر(ص) است/پاسداری از حوزه فرهنگ وظیفه مردم است

امام جمعه مشهد بیان اینکه شبکه های اجتماعی و ماهواره ای در کشور باید کنترل شود، گفت: مردم ما باید بدانند که کلید شبکه اجتماعی فیسبوک در دست دشمن پیامبر(ص) که یک یهودی است، می باشد.

کلید شبکه فیسبوک در دست دشمن پیامبر(ص) است/پاسداری از حوزه فرهنگ وظیفه مردم است

به گزارش عصر آبادان  به نقل از صبح توس،  آیت الله سید احمدعلم الهدی، امام جمعه مشهد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه مشهد، با اشاره به مبعث رسول گرامی اسلام و ولادت امام حسین(ع)، اظهار کرد: مبعث با ابقاسید الشهدا جهانی و نهادینه شد و اگر امام حسین(ع) نبود و اگر پیامبر امام حسین را نداشتند اسلام به وجود نمی آمد.

وی با بیان اینکه علت رسالت پیامبر(ص) وجود مقدس سید الشهدا می باشد، عنوان کرد: امام خمینی(ره) سوم شعبان را روز پاسدار انتخاب کردند، و همان طور که پاسداری از امام حسین(ع) از اسلام و سیله و امکان بقا دین پیامبر را فراهم کرد.
آیت الله علم الهدی تصریح کرد: و امروز از رسالت حسینی که پاسداری از اسلام و انقلاب است به عنوان یک اصل در جامعه انقلابی ما باید پذیریفته شده باشد.
امام جمعه مشهد خاطرنشان کرد: باید بدانیم که در عرصه نگهبانی از دین و پیروی از رسالت حسینی باید پاسدار باشیم.
وی با تاکید بر اینکه نقطه ضربه پذیر انقلاب و اسلام از روز اول تا امروز عرصه و حوزه فرهنگ بوده است، عنوان کرد: با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب امسال را سال اقتصاد و فرهنگ نامیدند وظیفه ما این است که از این حوزه پاسداری کنیم.
آیت الله علم الهدی ابراز کرد: ما در مقام تضعیف دولت نبوده و نیستیم زیرا وزرا کارگزار این دولت بوده اند و رئیس جمهور نیز غیر از آن که منتخب مردم باشد منصوب شده رهبر معظم انقلاب حجت امام زمان(عج) می باشد.
امام جمعه مشهد افزود: اما این امر بدان معنا نبوده که ما باید پرچم پاسداری را کنار بگذاریم بلکه باید در عرصه چاسداری انقلاب در حوزه فرهنگ محکم بیاستیم.
وی با بیان اینکه شبکه های اجتماعی و ماهواره ای در کشور باید کنترل شود، گفت: مردم ما باید بدانند که کلید شبکه اجتماعی فیسبوک در دست دشمن پیامبر(ص) که یک یهودی است، می باشد.
آیت الله علم الهدی خطاب به مسئولان جامعه، بیان کرد: شما مسئولان زمانی می توانید این شبکه اجتماعی را آزاد بگذارید که خودتان در برابر برنامه های آن ها برنامه داشته باشید و بتوانید از جریان های مفید این شبکه استفاده و جریان های منفی آن را از بین ببرید.
امام جمعه مشهد در پایان تاکید کرد: اگر امروز پس از ۳۵ سال انقلاب ما محکم و استوار ایستاده است به دلیل وجود دلیر مردانی بوده که به میدان مین رفتند و جان خود را به خطر انداخته و به نظام خدمت کردند، است.
انتهای پیام/