تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۶:۰۴:۵۹
کد مطلب : 86408
رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان:

کمبود «زمین چمن» بزرگترین مشکل فوتبال آبادان است

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان از نبود یا کمبود زمین چمن به عنوان بزرگترین مشکل فوتبال این شهرستان نام برد.

به گزارش عصر آبادان، پیمان ادیبی عصر امروز در جلسه بررسی مسائل فوتبال آبادان در محل اداره ورزش و جوانان این شهر، اظهار کرد: با وجود آغاز به‌کار ساخت یک ورزشگاه در مرحله فاز نخست با ظرفیت یک‌هزار نفر در محل ایستگاه شش ذوالفقاری اما باز هم در این زمینه کمبود وجود دارد.

وی اضافه کرد: به جز زمینی که متعلق به نفت است، زمین چمن مربوط به اداره کار نیز در اختیار باشگاه جهان نژادیان قرار دارد که این باشگاه نیز به هیئت فوتبال آبادان اختیار داده تا در صورت لزوم از آن استفاده کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان با اشاره به پیگیری‌های مکرر و رایزنی‌های انجام شده در خصوص رفع مشکلات استادیوم ۵ مهر، تصریح کرد: در زمان حاضر، تیم‌های فوتبالی شهر از این زمین چمن برای انجام تمریناتشان استفاده می‌کنند، مشکل اساسی این استادیوم، سکوهای آن است که به شکل فزاینده‌ای در حال تخریب قرار دارند.

ادیبی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز امیدواری کرد تا با استفاده از نقطه نظرات پیشکسوتان و کارشناسان اهل فن و حمایت‌های فرماندار ویژه شهرستان بتوانیم به احیای جهش و رونق دوباره فوتبال آبادان کمک کنیم.

وی یادآور شد: آبادان که زمانی جایگاه بسیار بزرگی در ورزش ایران داشته و افراد بزرگی را نیز به ورزش میهن معرفی کرده است، اکنون جایگاهش خوشایند نیست.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان گفت: تمام فوتبال‌دوستان، پیشکسوتان، باشگاه‌داران و مربیان از وضعیت فعلی فوتبال آبادان ناراحت و ناخرسند هستند.

وی در پایان افزود: امید می‌رود تا با همراهی و همکاری جوانان آبادانی که علاقه وافری نیز به فوتبال دارند بتوانیم مشکلات را حل کنیم.

منبع: فارس