تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۰۹:۴۶:۰۶
کد مطلب : 20503

کمپ‌۷۰‌میلیونی‌بازیگر‌سینما‌برای‌آزادی‌مرزبانان

بازیگر مطرح سینما و تلویزیون کشورمان گفت: ملت ایران همواره ثابت کردند در همه مسائل اولین و بهترین کار را انجام دادند. از همین رو یکبار دیگر از مردم می خواهیم تا در اقدامی همه جانبه به کمک مرزبانان ربوده شده ایرانی توسط عوامل گروهک ریگی بشتابند.

عصر ابادان – بازیگر مطرح سینما و تلویزیون کشورمان گفت: ملت ایران همواره ثابت کردند در همه مسائل اولین و بهترین کار را انجام دادند. از همین رو یکبار دیگر از مردم می خواهیم تا در اقدامی همه جانبه به کمک مرزبانان ربوده شده ایرانی توسط عوامل گروهک ریگی بشتابند.

پرویز پرستویی در خصوص دلیل حضورش در برنامه نود گفت: علت حضور من در برنامه شما گره خوردن ورزشکاران و هنرمندان است. تیم ملی کشتی آزاد نیز در آستانه رقابت های جام جهانی عنوان کرده اند که از ماجرای آزادی مرزبانان حمایت می کنند. از همین رو من امروز روی خط این برنامه آمدم تا از سایر ورزشکاران و مردم ورزش دوست بخواهم تا در این ماجرا کمک کنند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: ملت ایران همواره ثابت کردند یک جمعیت ۷۰ میلیونی هستند و هر چند گفته اند که باید یک میلیون امضا جمع شود اما ملت این ۵ سرباز ایرانی را فرزندان خود بدانند و با حضور در سایت www.tpm.ir 70 میلیون امضا برای آزادی این عزیزان جمع کنند