تاریخ انتشار خبر: ۲ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۰:۰۳:۰۳
کد مطلب : 74569
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان:

کنسرت های موسیقی تبعات ضدفرهنگی بسیاری دارد/وزارت ارشاد مسئول اجرای کنسرت های موسیقی است که بدون نظارت برگزار می شوند

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان گفت: موسیقی بر فرض هم که مبتذل نباشد کیفیت اجرای آن و اختلاط دختر و پسر مشکل دارد و باعث تحریک شهوانی می شود.

 

 

به گزارش  عصر آبادان ؛  به نقل از اهوازنیوز، آیت الله محسن حیدری، امام جمعه موقت اهواز در خصوص کنسرت های موسیقی برگزار شده در خوزستان به خبرنگار ما گفت: این موسیقی ها قطعا تبعات ضد فرهنگی بسیاری دارد و مسئول آن، دولت است.

وی افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان نماینده دولت، مسئول اجرای کنسرت های موسیقی  است که بدون هیچ نظارتی برگزار می شوند.

آیت الله حیدری خاطرنشان کرد: موسیقی با هر دو جنبه حلال و حرام وجود دارد. بنا بر فتوای مقام معظم رهبری و برخی فقها، حدودی برای موسیقی وجود دارد که تشخیص این حدود قدری مشکل است و نیاز به اظهار نظر آدم های متخصص و البته متعهد دارد.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان اظهارداشت: آن چه امروز فراتر از بحث تشخیص حلال و حرام بودن موسیقی حائز اهمیت است، کیفیت اجرای بسیار بد و اختلاط دختر و پسری است که در این برنامه ها شاهدهستیم.

وی ادامه داد: برفرض هم که موسیقی مبتذل نبوده و دارای مجوز قانونی هم باشد، اما به دلیل مختلط برگزار شدن آن، تحریک شهوانی به دنبال دارد؛ لذا دولت و مسئولین باید پیگیر این امر باشند.

 

انتهای پیام/*