تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۰:۲۶:۳۶
کد مطلب : 23606

کنگره آمریکا علیه حزب الله لبنان و شبکه المنار تحریم های جدید وضع می کند

رسانه های رژیم صهیونیستی مدعی شده اند که کنگره آمریکا در صدد است تا در ادامه اقدامات خصمانه خود، تحریم های جدیدی را علیه حزب الله لبنان و شبکه المنار، وضع کند.

به گزارش عصر آبادان روزنامه صهیونیستی “یدیعوت آحارنوت” به نقل از روزنامه “مانیتور” مدعی شده است که کنگره آمریکا قصد دارد تا قانونی را وضع کند که براساس آن تحریم های جدیدی علیه حزب الله لبنان اعمال خواهد شد.

براساس ادعای این روزنامه، کمیسیون امور خارجی کنگره آمریکا نشستی را با هدف تصویب قوانین جدید برگزار کرده است که می تواند تحریم های اقتصادی علیه حزب الله را تشدید کند.

“براد شیندر” عضو کنگره آمریکا و یکی از وضع کنندگان این پیش نویس مدعی شد، حزب الله لبنان خطری برای ایالات متحده امریکا و رژیم صهیونیستی و همه منطقه است.

روزنامه مانیتور مدعی شده است که براساس پیس نویسی که به دست این روزنامه رسیده و در صورت تصویب آن شبکه های مالی حزب الله در معرض تحریم های جدید و سختی قرار خواهد گرفت.

مانیتور نوشت: بر اساس این قانون، وزارت خزانه داری آمریکا بانک های مرکزی و سازمانهای مالی دیگر به ویژه در اروپا و لبنان را به دلیل همکاری با حزب الله هدف قرار خواهد داد.

این در حالی است که بر اساس این پیش نویس، شبکه المنار لبنان و ایستگاههای ماهواره ای نیز که امواج این شبکه را پخش می کنند،بر اساس توصیه های دولت باراک اوباما هدف قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/

باشگاه خبرنگاران

  1. سید عبدالله می‌گه:

    باسمه
    برادران احناف وشیعه وشافعی.از حرکت های مرموزانه تکفیریها درایران غافل نباشید.اینها الان همان برنامه سوریه خودرا چراغ خاموش درایران شروع کرده اند اولین برنامه های انها حرکت دادن تدریجی احناف وشافعیان به سوی وهابیت است تا به تدریج نشانی از ابو حنیفه وشافعی باقی نماند ویا کاملا این دومذهب مسخ شوند ودرمذهب وهابیت هضم وحل شوند.برنامه دوم ایجاد تنفردرمیان جوانان شافعی وحنفی علیه شیعه است این را از راه گرد اوری سخنان مخالفان امام ورهبری مانند سخنان یاسرتاحبیب کویتی عیله عایشه ویا برخی از مداح های تندرو دنبال می کنند آنها توسط تاجیکهای وهابی، (افغانی های حنفی مذهب واز نظرقیافه مانند ایرانیان ریش دار) ئذبیوت شیهان نفوذ ورفت وامد کرده وبرنامه جمع می کنند واین حرفهائی که برخلاف نظرامام ورهبری است را موضع نظام اعلام کرده وبدین وسیله انها را تحریک کرده وآناها درپنهانی شیعان را می کشند درسال ۱۳۷۵ تا ۸۱ بیش از ۳۰ نفر درشرق خراسان توسط تکفیری شها منطقه کشته شد ودرآخرین عملیات ۱۷ سرباز درسروان کشته شدند که یک نفر معصومی اهل روستای اکبراباد خواف بود .دونفر نیز جدیدا درسرباز کشته شدند مامور اداره ثبت که دربرابر مقاومت دربرابر دادن شناسنامه ایرانی برای تکفیریهای پاکستانی وافغانی کشته شد. عامل اصلی مدارس علمیه وهابی ها وجماعت های تکفیری اند که به نام جماعت تبلیغی مشغول ایجاد نفرت درمیان احناف اند برای مقابله با تکفیرها بهترین راه راه آیت الله بروجردی وشیخ شلتوت است.؛ا وحدت مسلمانان دربرابر جریان تکفیبری. سید عبدالله متحدالمومنین.