تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , مهر, ۱۳۹۳ | ۰۹:۰۶:۳۶
کد مطلب : 48456

کوتاه ترین مادر دنیا+عکس

این مادر که دو فرزند دارد با اختلالاتی در ستون فقرات خود به دنیا آمد و راه متعارفی برای زندگی خود پیدا کرد. او به

  این مادر که دو فرزند دارد با اختلالاتی در ستون فقرات خود به دنیا آمد و راه متعارفی برای زندگی خود پیدا کرد. او به کمک یک تخته اسکیت جا به جا می شود.

این زن 39 ساله کوتاه ترین مادر جهان است! +عکس
رزمری سیگنیز که تنها ۷۶ سانتیمتر است در بدو تولد خود از فقدان خاجی رنج می برد. او نیم تنه ی پایین خود را در سن ۲ سالگی از دست داد. او در ابتدا یاد گرفت با دستان خود راه رود، اما بعدا از یک تخته اسکیت برای جا به جایی استفاده کرد. او می گوید: تخته اسکیت من برایم بسیار مهم می باشد، آن تفاوت بین حس محبوس بودن و آزاد بودن را برای من به ارمغان می آورد.
این زن 39 ساله کوتاه ترین مادر جهان است! +عکس

 

او در حالی که با مجله کلوزر مصاحبه می کرد گفت: من بدون اسکیتم نمیتوانم حرکت کنم و این برای فرزندانم طبیعی است. به گزارش پارس ناز روزمری که او را به رز می شناسند دارای دو فرزند، لوک ۱۳ساله و شلبی ۶ ساله است. او هر روز فرزندانش را با ماشین مخصوصش به مدرسه می رساند.
این زن 39 ساله کوتاه ترین مادر جهان است! +عکس

 

وی می گوید: هنگامی که لوک کوچک بود و نمیتوانست بر روی تخته اسکیت بایستد، مانند من مینشست و با دستانش حرکت می کرد.این مادر ۳۹ ساله اهل کلرادو پاهای مصنوعی خود را در سن شش سالگی به علت درد زیاد کنار گذاشت و ۳۳ سال است که از تخته اسکیت برای جا به جایی استفاده می کند.رز میگوید من همیشه نگران این بودم که تنها بمانم و هیچ وقت خانواده ای برای خودم نداشته باشم.
این زن 39 ساله کوتاه ترین مادر جهان است! +عکس

انتهای پیام/ ط