تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۸:۱۱:۴۵
کد مطلب : 45080

کودک ۸ ساله، عضو باند سرقت!

اعضای خانواده چهار نفره‌ای که با همکاری یکدیگر اقدام به تشکیل باند سرقت کرده بودند، دستگیر شدند.

خبرگزاری ایسنا: اعضای خانواده چهار نفره‌ای که با همکاری یکدیگر اقدام به تشکیل باند سرقت کرده بودند، دستگیر شدند.

سرهنگ رحیم شعبانی فرمانده انتظامی رشت در گفت‌وگویی در این باره گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در شهرستان رشت، بررسی موضوع تحت نظارت قرارگاه مبارزه با سرقت در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اقدامات ماموران برای شناسایی و دستگیری این افراد اگفت: ماموران پلیس آگاهی مناطقی را که احتمال می‌رفت این افراد در آن دست به سرقت بزنند تحت نظر قرار داده و در ادامه تحقیقات خود نیز متوجه شدند اعضای این باند به وسیله یک دستگاه سواری پراید در محل تردد می‌کنند.

رئیس پلیس رشت با اشاره به شناسایی این افراد خاطر نشان کرد: پس از شناسایی خودروی پراید متعلق به این سارقان، ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی در اقدامی پلیسی اعضای این باند را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

شعبانی با بیان اینکه اعضای این خانواده یک زوج ۴۳ و ۳۲ ساله به همراه دو فرزند ۱۵ و ۸ ساله‌شان بودند، گفت: این افراد در بازجویی‌های پلیسی ابتدا منکر هر نوع سرقت شدند اما پس از مواجهه با ادله و شواهد تاکنون به ۱۵ فقره سرقت اعتراف کرده‌اند.

به گفته رئیس پلیس رشت، برای افراد دستگیر شده پرونده‌ای تشکیل داده شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا معرفی شدند.