تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۶:۲۷:۳۴
کد مطلب : 77683
فرماندار اهواز:

کیانپارس در حال منفجر شدن است/یک بیمارستان ۵هزار متری را بدون پارکینگ پایان کار دادند

اسماعیل ارزانی بیرگانی گفت:همین امروز کیانپارس در حال منفجر شدن است زمین هایی که برای فضای سبز و پارکینگ دیده شده اند به یک نوعی تغییر کاربری می دهند یک جایی باید جلوی اینها را گرفت اگر نیاز است در شورای تامین به این مسئله پرداخت.

 

 

 

اسماعیل ارزانی بیرگانی فرماندار اهواز در جلسه شورای ترافیک استان با انتقاد از شهرداری اظهار داشت:در سیستم شهرداری به این مسائل پارکینگ و ترافیک توجهی نشده است ما الان چندین ساختمان داریم که حتی برای خودشان اصلا پارکینگ ندارند ما نامه به این ها زده ایم و به بازرسی داده ایم.

وی ادامه داد:در زمینی که ۵ هزار متر پارکینگ بوده است بیمارستان آریا را راه انداخته اند قرار بود ۲ هزارمتر پارکینگ عمومی برای بیمارستان در نظر گرفته شود با اینکه پارکینگ  را نساختند اما به آنها پایان کار دادند.

فرماندار گفت:به جای اینکه ما در استانداری و فرمانداری پیگیر این امور شویم باید شهرداری جلوی این افراد را بگیرد وقتی این بحث ها وجود دارد من و جناب سرهنگ مجدم چه کار می توانیم بکنیم؟

وی ادامه داد:همین امروز کیانپارس در حال منفجر شدن است زمین هایی که برای فضای سبز و پارکینگ دیده شده اند به یک نوعی تغییر کاربری می دهند یک جایی باید جلوی اینها را گرفت اگر نیاز است در شورای تامین به این مسئله پرداخت.

ارزانی تصریح کرد:امروز یک مجتمعی ساخته اند و برای طلافروشی دارند تبلیغات هم می کنند نه امنیت آنجا تامین است نه ترافیکش درست است نه ساخت وساز آنجا مشخص است ولی به آن پروانه می دهند.

رهیاب نیوز