تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۸:۳۹:۴۵
کد مطلب : 49795

کی‌روش: آرزویم برآورده شد

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: در جام جهانی بازی‌های با کیفیتی داشتیم، اما هنوز به هدف اصلی خود نرسیده‌ایم.

 سایت فدراسیون فوتبال، ملی پوشان بعدازظهر روز گذشته ۱۶ مهر ماه زیر نظر کارلوس کی روش و کادر فنی تیم، تمرینات خود را پیگیری کردند و پس از استراحتی کوتاه و با دعوت سفارت ایران در پرتغال با سفیر ایران دیدار و گفت‌وگو کردند.

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ضمن تقدیر و تشکر از سفارت ایران در پرتغال گفت: باعث افتخار ما است که امشب میهمان شما هستیم.

وی درباره عملکرد مطلوب بازیکنان ایران در جام جهانی خطاب به غریبی، سفیر ایران در پرتغال افزود: نگاه تمام مردم پرتغال نسبت به مردم ایران تغییر کرده و افتخار می‌کنم که به عنوان سرمربی ایران هستیم. حضور تیم ملی ایران در پرتغال همیشه برای من یک آروز بود تا این تیم در کشور من حضور داشته باشد. از زمانی که حضور تیم ملی در کشورم قطعی شد تمامی مقامات پرتغال اعم از  امور خارجه، سفارت پرتغال در ایران و … با آغوشی باز از ایران استقبال کرده و سعی خود را برای در اختیار گذاشتن امکانات به بهترین نحو به کار گرفتند.

وی همچنین خطاب به ملی پوشان گفت: درست است که بازی باکیفیتی در جام جهانی برزیل داشتید اما هنوز به هدف اصلی خود نرسیده اید. هدف اصلی، بزرگتر و دشوارتر ما بازیهای جام ملت‌های آسیا در استرالیا است و امیدوارم با بالاترین سطح آمادگی برای ایران افتخار آفرینی کنید.

در ادامه این نشست،  غریبی، سفیر ایران در پرتغال ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر به بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتبال گفت: آرزوی موفقیت برای شما در تمامی مسابقات پیش رو دارم.

وی همچنین درباره بازی ایران و آرژانتین در رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل گفت: این بازی را در سطح شهر و در میان مردم پرتغال تماشا کردم. تیم ملی در این دیدار بازی خوبی را به نمایش گذاشت و باعث افتخار ایران بود.

در پایان این مراسم حجت السلام و المسلمین شهاب مرادی که در جمع ملی پوشان حضور داشت، گفت: شما سفیران فرهنگی ایران نیز محسوب می شوید. معتقدم ملی پوشان و تمامی ورزشکاران باید در ابعاد فرهنگی و دینی الگو بوده و در کارهای خیر حضور داشته باشند. وی همچنین به علی کریمی که به عنوان دستیار کی روش در جمع ملی پوشان حضور داشت خوش آمد گفت و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

منبع: فارس