تاریخ انتشار خبر: ۸ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۸:۳۰:۵۴
کد مطلب : 121630

گفت‌وگوی تلویزیونی روحانی به بعد از بازی پرسپولیس موکول شد!

نظرسنجی صراط نیوز نشان داد که حدود ۶۵ درصد از مخاطبان، ترجیح می دهند به جای گفت و گوی روحانی، مسابقه استقلال را تماشا کنند و تنها ۳۵ درصد آنها تماشای گفت و گوی روحانی را ترجیح داده بودند!

پس از علنی شدن تمایل اکثر مردم به تماشای بازی فوتبال استقلال و استقلال خوزستان به جای گفت و گوی تلویزیونی حسن روحانی، زمان این گفت و گو سرانجام تغییر کرد و برای جلوگیری از یک گاف دیگر به بعد از بازی پرسپولیس و فولاد موکول شد!

به گزارش صراط، زمان گفت و گوی تلویزیونی حسن روحانی برای یکشنبه ساعت ۲۱ تنظیم شده بود که با بازی استقلال و استقلال خوزستان در لیگ برتر فوتیال کشور همزمان بود.

به دنبال این گاف مبتدیانه تیم رسانه‌ای رییس جمهور، نظرسنجی صراط نیوز نشان داد که حدود ۶۵ درصد از مخاطبان، ترجیح می دهند به جای گفت و گوی روحانی، مسابقه استقلال را تماشا کنند و تنها ۳۵ درصد آنها تماشای گفت و گوی روحانی را ترجیح داده بودند.

گفت‌وگوی تلویزیونی روحانی به بعد از بازی پرسپولیس موکول شد!

نتیجه این نظرسنجی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دست به دست شد و تا جایی که حتی اصلاح طلبان و هواداران دولت هم به شدت تیم رسانه ای رییس جمهور را به دلیل این برنامه ریزی عجیب مورد انتقاد قرار دادند.

سرانجام این فشارها باعث شد تیم رسانه ای دولت از تصمیم عحیب خود منصرف شود و زمان گفت و گو را تغییر دهد؛ آنها این بار برای جلوگیری از یک فاجعه دیگر با توجه به اینکه در روز دوشنبه نیز بازی پرسپولیس و فولاد برگزار خواهد شد، زمان گفت و گو را به دو روز بعد یعنی روز سه شنبه موکول کردند!