تاریخ انتشار خبر: ۸ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۲:۲۳:۱۱
کد مطلب : 70681

گلادیاتورهای خوزستانی بعد از ۵۰ روز به میدان می روند

هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر درحالی بعد از تعطیلات نسبتاً طولانی خود ادامه می‌یابد که نفت مسجد سلیمان با پیکان ، استقلال خوزستان- نفت تهران و فولاد – راه آهن به رقابت خواهند پرداخت.

 

 

به گزارش  عصر آبادان ،  هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران بعد از ۵۰ روز تعطیلی این رقابت‌ها در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود.

– پنجشنبه

* نفت مسجد سلیمان – پیکان

نفتی‌ها احتمالا از تیم‌هایی بوده‌اند که در تعطیلی لیگ فرصت بدنسازی را از دست ندادند و تیمشان را که به لحاظ بدنی دچار مشکل بود را تقویت کرده‌اند. بهروز مکوندی محکوم به گرفتن هر سه امتیاز این دیدار خانگی است تا تیمش در ادامه رقابت‌های لیگ با امید بیشتری بازی‌ها را دنبال کند و نهایتا این تیم به دسته پایین‌تر سقوط نکند.

نفتی‌ها در نقل و انتقالات نسبتا فعال بوده‌اند و گئورگیف، پاشنکو، روسلان، امرایی، بهرام احمدی و بهمن مالکی را جذب کرده‌اند و تنها میلاد سلیمان فلاح از این تیم جدا شده است. در سوی دیگر این میدان پیکانی‌ها در تعطیلات لیگ تلاش کرده‌اند خودشان را با تاکتیک‌های مرفاوی تطبیق دهند. پیکانی‌ها فصل را با امید قرار گرفتن در جمع تیم‌های بالا نشین آغاز کردند اما نتایج چندان خوبی بدست نیاوردند و با وجود اینکه خرج هنگفتی در ابتدای فصل کرده بودند چندان موفق نبودند.

 

دیدار رفت دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید.

– جمعه

* نفت تهران – استقلال خوزستان

مصاف دو سرمربی‌ای که به فوتبال تهاجمی و بازی دادن به جوانان علاقمند هستند، حتما زیبا از آب در می‌آید. نفتی‌ها فعلا صدرنشین لیگ برتر هستند و با یک پیروزی می‌توانند این موفقیت فعلی را تداوم دهند. تیم علیرضا منصوریان چند بازیکن در تیم ملی داشته و شاید در این دیدار برای جلوگیری از مصدومیت به آنها بازی ندهد اما در آن سوی میدان ویسی برای فاصله گرفتن از انتهاب جدول باید از این دیدار دست پر بیرون بیاید و همین مسئله به جذابیت‌های بازی می‌افزاید.

استقلال خوزستان سیدصالحیو بیات را جذب کرده و اوسانی و صادقی از این تیم جدا شدند.

دیدار رفت دو تیم با برتری دو بر یک نفتی‌ها به پایان رسید.

 

* فولاد – راه آهن

فولاد به عنوان مدعی قهرمانی در تعطیلات لیگ سعی کرده تا در فاز تهاجمی کمی خودش را تقویت کند و تلاش جدی‌ای دارد که در نیم فصل دوم در قامت یک قهرمان کار را ادامه دهد. چه آنکه شاگردان اسکوچیچ با توجه به رده‌ای که در آن قرار دارند تیمی مدعی محسوب می‌شوند. فولادی‌ها در نیم فصل احمد آل نعمه، قاضی و مسلمان را جذب کردند و ایمان موسوی تنها جدا شده این تیم محسوب می شود.

راه آهن در صورت شکست در این دیدار در منطقه سقوط می‌ماند و به همین دلیل لطیفی هرچه از دستش بر بیاید را برای نتیجه‌گیری تیمش به کار خواهد بست.

دیدار رفت این دو تیم با نتیجه ۱ بر صفر به نفع فولاد به پایان رسیده است.

 

منبع: رهیاب