تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۰:۵۱:۰۵
کد مطلب : 45510

گوگل “ندا آقاسلطان” را شهید کرد!

گوگل در اقدامی تأمل برانگیز و با هدف تخریب نقش مردم ورامین در جریان مقابله با فتنه ۸۸، یکی از خیابان های ورامین را به نام ندا آقاسلطان نامگذاری کرد که این امر واکنش امام جمعه و مردم شهرستان ورامین به همراه داشت.

گوگل "ندا آقاسلطان" را شهید کرد!

طی روزهای گذشته سایت گوگل در اقدامی عجیب و تأمل برانگیز یکی از خیابان های ورامین که به نام شهدای انقلاب اسلامی نامگذاری شده را تغییر داده و به نام ندا آقاسلطان نامگذاری کرده که این موضوع موجب نارضایتی و ناراحتی مردم دیار ۱۵ خرداد شده است.

نقش مردم ورامین در برهه ها و شرائط حساس مختلف انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست و بسیاری از مسئولان و بزرگان نظام اسلامی همواره از مبارزات مردم این دیار به نیکی یاد کرده اند تا جایی که رهبر کبیر انقلاب اسلامی در دیدار با مردم ورامین اعلام داشتند که جوانان ورامینی حق ویژه ای بر گردن ما دارند.
هدف گوگل از تحریف نقشه ورامین چیست
از سویی دیگر افتخار مردم ورامین این است که مسیر مبارزاتی شان فقط مختص به پیش از پیروزی انقلاب اسلامی نیست بلکه پس از استقرار نظام اسلامی و در برهه های حساس نیز وارثان قیام ۱۵ خرداد به صحنه آمده و حماسه آفریدند به طوری که رهبر معظم انقلاب اسلامی در سفر تاریخی شان به ورامین در سال ۸۲ اظهار داشتند: “امروز هم وقتی به ورامین نگاه می کنیم، می بینیم این منطقه ایستا نیست و در همان حد شهدای مظلوم ۱۵ خرداد ۴۲ متوقف نشده است. مردم ورامین نشان دادند که در راه حقیقت و دفاع از حق و اسلام ایستاده اند، حتی به قیمت جانشان.”
اما در این میان حرکت تاریخی مردم ورامین در جریان محکومیت فتنه ۸۸ بی بدیل و کم نظیر بود و تحسین بسیاری از مسئولان و شخصیت های برجسته نظام را به همراه داشت به طوری که برخی از مدیران کشور با ارسال پیام یا در سخنرانی های مختلف طی پنج سال گذشته از حماسه مردم ورامین تجلیل کردند.
عصبانیت دشمن و حامیان فتنه از حرکت تاریخی مردم ورامین در سال ۸۸
وارثان قیام ۱۵ خرداد برای مقابله با فتنه ۸۸ بار دیگر کفن پوشیده و با پای پیاده و برای تجدید بیعت با رهبری انقلاب اسلامی، مسیر ۳۵ کیلومتری به سوی تهران را طی کردند و با تجمع در مقابل بیت رهبری و حرکت در میدان ولیعصر(ع) تهران، ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی، هم گام با دیگر آحاد ملت طومار فتنه گران را در هم پیچیدند.
بسیاری از رسانه های وابسته و خارج نشین در گزارش و خبرهای مختلف، سعی در تخریب حرکت تاریخی مردم ورامین کردند و با انتشار انبوهی از تهمت و افترا به مردم ولایتمدار این خطه، عصبانیت خود را به نمایش گذاشتند و هنوز هم از این حماسه مردم ورامین ناراحت هستند.
منبع: مهر
انتهای پیام