تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۶:۴۷:۲۱
کد مطلب : 90668

یقه کنسرت ها در دست استانداری!

امیری قائم مقام وزیر کشور گفته است از این به بعد کنسرت ها ، نیاز به مجوز استانداری ها هم دارند پیش از این مجوز کنسرت های موسیقی با وزارت ارشاد بوده است.

به گزارش عصر آبادان ، امیری قائم مقام وزیر کشور گفته است از این به بعد کنسرت ها ، نیاز به مجوز استانداری ها هم دارند پیش از این مجوز کنسرت های موسیقی با وزارت ارشاد بوده است.
صدور انواع کنسرت موسیقی در کشور و خصوصا استان خوزستان به عنوان پایتخت دفاع مقدس، با اعتراض شدید علما و مردم  طی هفته های اخیر روبرو بوده است که در همین راستا تجمعاتی در شهرهای استان خوزستان برگزار شده است.
قائم مقام وزیر کشور در این خصوص گفته است”مردم ما مردمی مذهبی و اعتقادی هستند و به ارزشهای نظام پایبندند” او خواستار دقت بیشتری در خصوص صدور مجوزشده است.
به نظر می رسد اتفاقات اخیر خوزستان نشان داده است وزارت ارشادبا صدور مجوز کنسرت ها به عواقب بد آن نمی اندیشد و عواقبی که  حتی امنیت روانی جامعه را در تمام ابعاد خود تهدید می کند مورد توجه قرار نمی دهد.
ارشادی ها بدون توجه به شعار سال با اصرار بر برگزاری کنسرت هایی که پر از حاشیه است زمینه عدم همدلی و همزبانی مردم و مسئولین را به وجود آورده اند.
انتظار می رود با ورود استانداری به مساله مجوزها شاهد کاهش حاشیه سازی کنسرت ها در خوزستان باشیم و طبق این فرمایش مقام معظم رهبری عمل شود که فرمودند”ترویج موسیقی با اهداف نظام اسلامی سازکاری ندارد”.
رهیاب