تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۰:۰۶:۳۲
کد مطلب : 84527
امام جمعه موقت اهواز:

یمنی ها بر استبداد داخلی و خارجی غلبه کردند/آل سعود جز بدبختی برای منطقه هیچ چیز نداشته است

حجت الاسلام حسن زاده تاکید کرد:اختلاف در خاندان سعودی از گذشته بوده است ولی این روزها شدت یافته است این اختلافات به زوال رژیم آل سعود منجر خواهدشد

حجت الاسلام سیدابوالحسن حسن زاده امام جمعه موقت اهواز در گفتگو با رهیاب با اشاره به جنایات جنگی آل سعود در یمن اظهار داشت:در بیداری اسلامی برخی کشورها زودتر تحت تاثیر قرار گرفتند برخی هم تاثیر کمتری پذیرفتند ولی یمن جزو کشورهایی بود که خیلی زود تحت تاثیر موج بیداری اسلامی قرار گرفت.
وی ادامه داد:به خاطر موقعیت استراتژیکی که یمن دارد به عنوان یکی از خطوط قرمز عربستان محسوب می شود اما یمنی ها با انقلاب خود این خط قرمز را شکستند و توانستند بر استبداد داخلی و خارجی غلبه کردند.
حسن زاده تصریح کرد:متاسفانه شاهد مبارزه سعودی ها با انقلاب یمن هستیم آل سعود جز تباهی و بدبختی برای منطقه هیچ چیز نداشته است.
وی ادامه داد:امریکایی ها علی رغم اینکه این همه شعار مبارزه با تروریست ،دفاع از آزادی و حقوق بشر سر می دهند اما می بینید تمام این شعارها را زیر پا گذاشته اند و از تجاوزعربستان به یمن حمایت می کند و گروه های تروریستی در یمن را تجهیز می کنند.
امام جمعه موقت اهواز تاکید کرد:عربستان به اهداف خود در  تجاوز به یمن نرسید و تغییرات گسنرده در هیات حاکمه عربستان هم شاهد این ادعاست.
وی اضافه کرد:سعودی ها هرگز به خواسته های خود در یمن نخواهند نرسید چرا که امکان ندارد کسی بتواند در برابر اراده یک ملت بایستد.
حسن زاده تاکید کرد:اختلاف در خاندان سعودی از گذشته بوده است ولی این روزها شدت یافته است این اختلافات به زوال رژیم آل سعود منجر خواهد شد.