تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۰۱:۰۲:۱۳
کد مطلب : 22703
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آبادان:

یوم الله ۱۲ فروردین روز تبلور اسلام خواهی ملت ایران است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آبادان گفت: یوم الله ۱۲ فروردین یادآور خلق حماسه سیاسی بزرگ به دست ملت متدین و ولایت مدار ایران برای استقرار و تثبیت جمهوری اسلامی است.

به گزارش عصر آبادان حجت الاسلام سید حسن موسوی جبیلی در گفت و گو با عصر آبادان با اشاره به روز ۱۲ فروردین گفت: یوم الله ۱۲ فروردین روزی که به عنوان یکی از ماندگارترین اعیاد ملی و انقلابی ملت در تاریخ پرافتخار ایران ثبت شد، بلوغ فکری و سیاسی ملت ایران را به منصه ظهور رساند.

وی افزود: ملت ایران با انتخاب جمهوری اسلامی به عنوان الگوی حکومتی و نظام سیاسی کشور که بر اصول و مبانی تعالیم اسلام و مردم سالاری دینی تکیه دارد، الگویی جامع، کارآمد و برخوردار از ظرفیت های بالنده و مطمئن برای اداره جوامع بشری را به جهانیان ارایه کرد.

موسوی خاطر نشان کرد : ملت ایران با شرکت در همه پرسی و با مشارکت حداکثری خود در روزهای آغازین انقلاب، قدرت و توان خود را به دنیا نشان و با عزم و اراده استوار خود در مقابل تمام توطئه های زورگویان جهان ایستاده و روز به روز به پیشرفت های بزرگ در عرصه های مختلف داخلی و بین المللی دست یافته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آبادان یادآور شد: امیدوارم با توکل به درگاه ایزد منان و با تأسی به رهنمودهای رهبری، همه ملت ایران و به ویژه مسئولان نظام برای تحقق شعار سال ۱۳۹۳ در عرصه اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی ، تلاش کنند.

  1. ناشناس می‌گه:

    سلام علیکم.امیدواریم که واقعا مسئولین محترم به شعار سال جدید دقت کنن واهمیت به خرج بدن