تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۷:۵۳:۱۳
کد مطلب : 44048
به دعوت کارگردان مستند انتخاباتی روحانی

یک “آشنا”ی دیگر به کیش رفت + تصاویر

اقدام اخیر دهباشی در دعوت به همکاری از محمدامین آشنا پس از آن صورت گرفت که حسام الدین آشنا – پدر محمدامین – نقش تعیین کننده‌ای در اعطای پست کلیدی به او در منطقه آزاد(!) کیش ایفا کرد.

 به گزارش عصر آبادان، کارگردان مستند انتخاباتی حسن روحانی بعد از استقرار در سمت جدیدش در جزیره کیش، فرزند یکی از مشاورن رییس جمهور را نیز به همکاری دعوت کرده است.

حسین دهباشی که اخیرا در سکوت خبری با حکم علی اصغر مونسان به سمت “مدیر جزایر اقماری سازمان منطقه آزاد کیش” منصوب شده، اخیرا محمدامین آشنا فرزند حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی حسن روحانی را به حلقه همکاران خود اضافه کرده است.

دهباشی پیش از انتصاب به سمت فعلی و در حالی که به نظر می رسید امیدی برای دریافت پست مهم دولتی ندارد، مطلبی را در فیسبوکش  نشر داد و روحانی را مسئول جان میرحسین موسوی دانست، اما بلافاصله بعد از انتصاب به سمت فعلی، با چرخش ۱۸۰ درجه ای و با انتشار مطلبی دیگر، خود را از اتهام سکوت در برابر شعار نه غزه نه لبنان مبرا کرد و توضیح داد که “اسراییلی‌ها چگونه حامی میرحسین موسوی و جنبش سبز شده‌اند”!

اقدام اخیر او در دعوت به همکاری از محمدامین آشنا پس از آن صورت گرفت که حسام الدین آشنا – پدر محمدامین – نقش تعیین کننده ای در اعطای پست کلیدی به او در منطقه آزاد(!) کیش ایفا کرد.

همکاری تنگاتنگ حسام الدین آشنا به حسین دهباشی به سالهای نه چندان دور قبل از تشکیل دولت راستگویان بر می گردد. حسام الدین آشناٰ در مردادماه ۸۹ با انتشار مطلبی در وبلاگ خود به تمجید از دهباشی پرداخت و نوشت: “حسین دهباشی را اولین بار در سال ١٣٧٢در منزل مرحوم آوینی ملاقات کردم. کمی بعد در دانشگاه امام صادق (ع)بخش روابط علمی و بین المللی را راه اندازی کرد. ….  در ١٨ سال گذشته همواره موفقیتها و تجربیات او را با علاقمندی دنبال کرده ام و بسیار از همت بلند و آرمان گرایی کم مانندش  آموخته ام. …. اوبه تنهایی بار دفاع از ارزشهایی را بدوش کشیده که دیگران فقط نانش را خورده اند. او تا آنجا پژوهشهای تصویری خود را جدی گرفت که تحملش برای اربابان آزادی گران آمد …”

یک

هنوز از سمت رسمی محمد امین آشنا و علت حضورش در جلسه رسمی “طرح جامع جزیره هندورابی” خبری در دست نیست.

با این وجود، پاسخ اخیر دهباشی به نوعی او را با آشنا بی حساب کرده است.

گفتنی است حسین دهباشی اخیرا در خانه ای در پروژه لوکس جزیره به نام رویای زندگی کیش اقامت گزیده که صرفا برخی نور چشمی های منطقه آزاد، مانند م. خ (مدیر کل دفتر مدیر عامل) و ر. ک (مشاور عالی مدیر عامل) که حلقه اصلی تصمیمات به شمار می روندرفت و آمد می‌کنند.

کیش////////////////////
کیش////////////////////
کیش////////////////////

کیش////////////////////

یک

منبع: صراطیک