تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۰:۱۲:۴۲
کد مطلب : 86810

یک خانواده ۹ نفره در کوه های دزفول ناپدید شدند/ تیم های امدادی به منطقه اعزام شدند

صبح امروز یک خانواده ۹ نفره تصمیم می گیرند مسیر روستای بوالحسن تا پیر هفت تنان در منطقه کوهستانی دزفول که مسافتی چند ساعته است را پیاده طی کنند که در این مسیر گم شدند.

به گزارش عصر آبادان ،رئیس سازمان هلال احمر دزفول در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز با تایید این خبر گفت: بر اساس اطلاع نیروهای انتظامی سردشت، یک خانواده ۹ نفره مشتمل بر سه زن، دو کودک و چهار مرد اقدام به طی مسیر در منطقه کوهستانی از روستای بوالحسن به طرف پیر هفت تنان نمودند که این خانواده طی تماسی خبر از گم شدن در این منطقه کوهستانی می نمایند.

“عظیم مرساق” با اشاره به خاموش شدن تلفن همراه و قطع ارتباط مخابراتی این خانواده گفت: پیگیری ها برای پرواز بالگرد امداد در منطقه انجام شد ولی متاسفانه بدلیل اینکه بالگرد اجازه پرواز پس از ساعت ۱۷ ندارد، مجبور به ارسال تیم زمینی برای جستجو در منطقه شدیم.

وی گفت: تیم هایی از نیروی انتظامی، اورژانس و هلال احمر به منطقه اعزام شده و در حال بررسی هستند ولی تا کنون اطلاعات خاصی در این رابطه بدست نیامده است.

هر چند برخی اخبار از وخامت حال برخی از اعضای این تیم خبر می دهد ولی رئیس سازمان هلال احمر این خبر را تایید نکرد و گفت: تاکنون اطلاع مشخصی از وضعیت جسمانی اعضای این خانواده در دست نداریم.

کوهستانی و صعب العبور بودن منطقه و پیش بینی هواشناسی دزفول مبنی بر احتمال باران های شدید از طرفی و ساعات پایانی روز و تاریک شدن هوا از طرفی اقدام سریع در این زمینه را می طلبد.

اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد…