تاریخ انتشار خبر: ۹ , تیر, ۱۳۹۴ | ۰۰:۵۱:۵۶
کد مطلب : 97571
شاید وزیر با این شاهکار استیضاح شود

یک فاجعه بی سابقه در آموزش و پرورش آبادان !

عصر آبادان: بر خلاف اخبار کذب منتشر شده ، یک فاجعه آموزشی موجب اتفاقات ضیافت افطار مجتمع صالحین شده است.

به گزارش عصر آبادان ؛ بعد از اتفاق های ضیافت افطار مدرسه صالحین خبری در فضای رسانه ای منتشر شد که به هیچ وجه با واقعیت ماجرا منطبق نبود و انشای مطلب به راحتی نشان می دهد که مدیر گستاخ توانست از انگیزه های شخصی و بغض های غرض آلود خبرنگار بهره ببرد تا آنچه نگاشته و منتشر می شود بر خلاف صداقت و شرافت حرفه خبری باشد.

نکته ای که بصورت عمدی در خبر مذکور بدان اشاره نشد این است که امام جمعه آبادان در این مراسم از شنیدن یک خبر ناگوار دچار نگرانی شدید می شوند و عامل مقصر این فاجعه یعنی مدیر آموزش و پرورش را مورد پرسش قرار می دهند.

گفته می شود شبیه این فاجعه آموزشی تاکنون در آبادان اتفاق نیفتاده است و مدیر فعلی آموزش و پرورش یعنی علوانیان ، مسئولیت مستقیم آن را به عهده دارد.

به زودی خبر تلخ مربوط به آموزش و پرورش آبادان رسانه ای خواهد شد.خبری که حتی می تواند پای وزیر را یکبار دیگر به میدان استیضاح مجلس بکشاند.

عصر آبادان به محض دریافت آمار جزئی و دقیق از این مهم ، گزارش خود را منتشر خواهد کرد.

 1. hamid می‌گه:

  اگه همه خبراتون اینقدر از واقعیت فاصله دارند تعطیل کنید بهتره گفتند امام جمعه از آمار ترک تحصیل عصبانی شده در حالیکه این آمار نسبت به سالهای گذشته کاهش داشته و آبادان از لحاظ درصد ترک تحصیل رتبه ۱۱ استان را دارد پس دعوا سر …

 2. بینا می‌گه:

  در جواب بعضی از شما به اصطلاح اصلاح طلبای آبادانی ها که فقط خودتان آبادانی هستید و هر نیروی مخلصی برای درمان شهر طاعون زدمان به شهر می آید فورا او را تخریب میکنید باید بگویم. شماها کوزه اید و. مرد خدا و دانشمند فاضل ابراهیمی آب
  کوزه روزی گفتبه آب : منم _که زتومی کنم تگهداری
  گربریزم تورابزمین – نیست گردی به خواری و زاری
  آب گفت : اندکی ملایمتر- خودپسندی مکن که کار تونیست
  آب اگر , هیچ تاریکی – بدتراز تیره روزگارتونیست
  عزت ماجان تو را عزیز کند- جان توبسته برحمایت ماست
  اب اگر هست اصل مقصوداست – ورنه نام توکوزه توخالی است
  ارزش مابکارماست ولی – ارزش کارها به های و هوی نیست
  لب ببند از منم منم گفتن – تاهمین قدر محترم باشی
  گرنباشی نگهدار آب – تو از این خاک کمترباشی
  کوزه ای ؟
  کوزه باش عیبی نیست – کس نگوید زبخت دلخور باش
  جای خود را بسنج و باش عزیز – از سفال شکسته بهتر باش

 3. amir می‌گه:

  چرا کامنت منو نذاشتین

 4. فرهنگی می‌گه:

  به دور از هرگونه جانبداری باید گفت که بهرحال ترک تحصیل ان عده دانش آموز بیگناه فاجعه است
  هرکس مقصر هست باید سریعا استعفا بده

 5. س می‌گه:

  شما که آمار ندارید چرا ذهن مردم و یک مدیر را خدشه دار میکنید …..؟؟؟؟؟؟

 6. علی می‌گه:

  مرد باشید کامنت ها رو بزارید.چی شد خبر رو نزدی فاجعه چی بوده!!!جز امام جمعه ظرف رو شکنده حالا میخات ماسمالیش کنه برای علوانی پاپوش بسازه

 7. Zeinab می‌گه:

  یا کامل انتشار بدید یا هنوز مطمئن نشده جو سازی نکنید

 8. امیر می‌گه:

  علوانیان بدان””اگرامام جمعه درموضوعاتی که استدلال کافی راداشته باشدونگرانی مردم رابیان نکند پس چه کسی بایدآن رابیان نماید؟کاش به جای رویه تخریبی کمی به فرمایشات رهبرمعظم انقلاب که می فرمایند:مسولین اصلی کشورائمه جمعه هستندتوجه میداشتیدوبدانستیددرعظمت وجایگاه امام جمعه همین بس که دشمن ازموضع گیری هاوروشنگری های ائمه جمعه می ترسد وهم اکنون شمانیز به مثابه دشمنان عمل می کنید.

 9. مریم می‌گه:

  با سلام .نویسنده محترم زندگی ۶۰ یا ۷۰ ساله ارزش ندارد طوری بنویسید و ماجرا طوری دیگه قلمداد کنید.خدا هم تو این دنیا جواب میده و هم در آخرت.اللهم عجل لولیک فرج از این همه سیاهی ترور شخصیت نفس نمیشه کشید.یا ابا صالح مددی مولا.

 10. امیر می‌گه:

  مدیرمحترم سایت “عصرآبادان” امیداست نسبت به تاییدبی پرده کامنت اینجانب اقدام نمایید”
  علوانیان بداندبواسطه یکی ازدوستان دکترفانی این هتک حرمت وگستاخی رابه گوش وزیرمربوط خواهیم رساندوتاحصول نتیجه پیگیرموضوع خواهیم شد.وبزودی شاهدتغییردرمدیریت آموزش وپرورش آبادان خواهیم بود.ونمایندگان آبادان درمجلس شورای اسلامی بداننددرصورت عدم بیان موضع خود دراین خصوص حق دخالت درتعیین مدیرجدیدراندارندکه متاسفانه علوانیان دستپخت کسی جز دکتر جوادسعدون زاده نمیباشد.