تاریخ انتشار خبر: ۸ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۵:۱۰
کد مطلب : 92316

یگان ویژه تروریستهای تبعه ترکیه در سوریه + تصاویر

رسانه های سوری با انتشار تصاویری از حضور رسمی اتباع ترکیه در صفوف گروههای تروریستی تکفیری جهت مبارزه با دولت سوریه خبر داده اند.

به گزارش  عصر آبادان ، همزمان با آغاز پنجمین سال بحران تروریستی تکفیری در کشور سوریه ، دخالت دولت و سازمان اطلاعات ترکیه در این بحران هر روز ابعاد وسیع تری به خود می گیرد. این دخالتها شامل گشایش مرزهای مشترک ترکیه با سوریه برای ورود دهها هزار تروریست تکفیری از ۸۳ کشور ۵ قاره جهان ، جذب ، آموزش ، تسلیح ، پرداخت حقوق و مزایا ، درمان مجروحان تروریستها در بیمارستانهای دولتی ، تاسیس واحدهای بسیار پیشرفته رسانه ای و تبلیغاتی برای گروههای تروریستی تکفیری همچون داعش ، القاعده ، ارتش آزاد ، جبهه اسلامی  ، ایجاد مناطق پرواز ممنوع در داخل خاک سوریه بصورت غیر رسمی جهت فعالیت آزادانه تروریستهای تکفیری و … می باشد.

یگان ویژه تروریستهای تبعه ترکیه در سوریه!
اوج حمایتها و دخالت رسمی دولت و سرویس جاسوسی ترکیه در ماهها اخیر شامل حضور و فعالیت رسمی واحدهای جنگ الکترونیک (جنگال) و پهباد ، جهت جمع آوری اطلاعات جاسوسی از مواضع ارتش سوریه و ایجاد اختلال در ارتباطات واحد های نظامی به منظور حمایت از عملیات نظامی اخیر “القاعده” در استان ادلب و حضور رسمی افسران و اتباع ترکیه در سازمان رزم این گروه تروریستی تکفیری بوده است.
یگان ویژه تروریستهای تبعه ترکیه در سوریه!
در همین راستا ، روز گذشته رسانه های سوری با انتشار تصاویری از حضور یگان ویژه اتباع ترکیه در صفوف گروه تروریستی تکفیری بین المللی “القاعده” در استان شمالی ادلب سوریه (نزدیک مرز با ترکیه) خبر داده اند. در این تصاویر گروهی از اتباع ترکیه با اسم و هویت مشخص و ملبس به البسه با نقش پرچم کشورشان در یکی از روستاهای حاشیه شهر ادلب حضور دارند.
یگان ویژه تروریستهای تبعه ترکیه در سوریه!
یگان ویژه تروریستهای تبعه ترکیه در سوریه!
 منبع: مشرق