تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۰۳:۰۰:۰۸
کد مطلب : 80406

۱۰۰میلیارد بدهید،تا ایران هم می‌رویم! +فیلم

سرکرده گروهک تروریستی موسوم به “جیش الاسلام” با تاکید دوباره بر مزدور بودن خود و افراد تحت امرش، اعلام کرد که اگر ۱۰۰ میلیارد دلار به وی داده شود، داعش و دولت سوریه را سرنگون می‌کند و تا ایران و چین هم می‌رسد!

به گزارش فرهنگ ، زهران علوش در یک فایل ویدیویی که چندی پیش منتشر شد، مدعی شده اگر یکصد میلیارد دلار در اختیار او قرار گیرد، داعش و دولت سوریه را سرنگون؛ و حتی ایران و چین را هم اشغال خواهد کرد.

سرکرده گروه تروریستی موسوم به «جیش الاسلام» در این سخنان با انتقاد از هزینه ۵۰۰ میلیارد دلاری ائتلاف شصت کشور برای مبارزه با داعش، گفت: حقیقت امر آن است که اگر به جای این همه هزینه، یکصد میلیارد دلار در اختیار ما قرار دهند به حضور داعش، نظام سوریه، شبه نظامیان شیعه و حزب الله پایان خواهیم داد و حتی به ایران و چین هم خواهیم رسید، اما ۶۰ کشور عضو ائتلاف پانصد میلیارد دلار برای پایان دادن به حضور داعش اختصاص داده اند، ولی  از ما می خواهند بدون دلار نظام سوریه را نابود کنیم، نه سازمان داعش را.

زهران علوش که در راس یک گروه مسلح پنج هزار نفره قرار دارد و تلاش می کند تا از طریق بلعیدن دیگر گروههای مسلح پیرامون خود یک ارتش نظامی تشکیل دهد، از ائتلاف شصت کشور علیه داعش و اختصاص هزینه پانصد میلیارد دلاری برای مبارزه با این سازمان و ناتوانی آنها در این مساله انتقاد کرد.