تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۶:۳۸
کد مطلب : 95961

۱۲۰ تن مرغ منجمد در ماه رمضان در آبادان توزیع می‌شود

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه آبادان گفت: با پیگیری های انجام شده، ماه رمضان ۱۲۰ تن مرغ منجمد با نرخ دولتی در این شهرستان عرضه می شود.

محمد کارگر در نشست کارگروه تنظیم بازار در سالن اجتماعات فرمانداری آبادان، افزود: در ماه مبارک رمضان از نظر تامین مرغ، گوشت قرمز، برنج و شکر سهمیه هایی از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان به آبادان اختصاص یافته و مشکلی برای تامین این اقلام نداریم.

وی اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان ۱۲۰ تن مرغ منجمد داخلی با قیمت ۵۶ هزار ریال برای کنترل بازار و استفاده شهروندان آبادانی در نظر گرفته شده است.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه آبادان گفت: همچنین ۲۰۰ تن شکر به ازای هر کیلوگرم ۲۳ هزار ریال و ۲۰۰ تن برنج با قیمت ۲۷۰ هزار ریال در هر کیلوگرم برای عرضه در بازار این شهرستان در نظر گرفته شده است.

کارگر تصریح کرد: پنج تن گوشت قرمز وارداتی نیز برای تعادل قیمت به بازار عرضه می شود.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت آبادان نیز در این نشست گفت: طرح های ویژه نظارتی بر بازار از سوی این اداره با توجه به در پیش بودن ماه رمضان اجرا می شود و طی این ماه نیز، بازرسی های مستمر انجام می شود.

یعقوب ایزدپناه افزود: پنج اکیپ بازرسی شامل ۱۰ بازرس، بر قیمت کالاهای عرضه شده در بازار نظارت می کنند.

ایزدپناه گفت: سامانه ۱۲۴ برای طرح شکایت مردمی در نظر گرفته شده و شهروندان در صورت مشاهده هرگونه گرانفروشی می توانند با تماس با این سامانه، شکایت های خود را مطرح کنند.

مرجع / ایرنا