تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , خرداد, ۱۳۹۵ | ۰۷:۴۵:۲۱
کد مطلب : 112643
جانشین فرمانده سپاه آبادان در گفت وگو با عصر آبادان:

۲۴۰ زائر آبادانی به حرم مطهر امام راحل اعزام می شوند

سرگرد بعنونی نژاد گفت: ۲۴۰ زائر از آبادان به مراسم سالروز رحلت امام خمینی (ره) اعزام می شوند.

banooni-sepah

به گزارش عصر آبادان ، جانشین فرمانده سپاه آبادان در گفت و گو با خبرنگار عصر آبادان ضمن تشریح برنامه های ستاد ارتحال حضرت امام(ره) در آبادان اظهار داشت: کاروان اعزامی از آبادان، چهارشنبه ۱۲خردادماه جاری بعد از تجمع در مصلای ثامن الائمه و بدرقه رسمی مسئولان شهرستانی به مرقد مطهر امام خمینی (ره) اعزام می شود.

سرگرد پاسدار عبدالحسین بعنونی نژاد از پیش بینی شش دستگاه اتوبوس و همراهی دو دستگاه آمبولانس به همراه کادر پزشکی با این کاروان خبر داد و افزود:برای هر دستگاه اتوبوس یک همیار پلیس پیش بینی شده است.

وی گفت: در هر دستگاه اتوبوس یک روحانی و یک مسوول فرهنگی در نظر گرفته شده تا در سفر چهار روزه زمینه آشنایی بیشتر زائران با مبانی فکری امام و رهبری تبیین شود.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان افزود:بدون شک، بیداری اسلامی برگرفته از تفکرات ناب امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) بود.

بعنونی نژاد با بیان پیش بینی برگزاری آیین های بزرگداشت ارتحال امام (ره) در نقاط متفاوت شهرستان آبادان با حضور پرشور مردم، گفت:برگزاری مراسم مردمی سالگرد امام (ره) نشانگر وفاداری به امام و اندیشه ها و افکار و آرمان های آن بزرگوار است.