تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۷:۲۸
کد مطلب : 66362
سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان خبر داد

۲ بازیکن به نفت آبادان پیوستند / استقلال با همه نفرات در آبادان

سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان گفت: دو بازیکن برای نیم فصل دوم مسابقات لیگ دسته یک به تیم صنعت نفت آبادان پیوستند.

 

به گزارش عصر آبادان ؛ احمد پارو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان، از اردوی این تیم در جزیره کیش ابراز رضایت کرد و اظهار داشت: تمرینات خوب و منظمی را در هوای خوب این فصل جزیره کیش زیر نظر سرمربی پرتغالی این تیم دنبال می‌کنیم.

وی ادامه داد: روز سه‌شنبه اردوی تدارکاتی تیم نفت آبادان در کیش به پایان خواهد رسید و مجموعه روز چهارشنبه در آبادان خواهند بود.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: همچنین روز جمعه هفته جاری تیم صنعت نفت آبادان در ورزشگاه تختی در یک دیدار تدارکاتی به مصاف استقلال تهران خواهد رفت.

پارو تاکید کرد: استقلالی‌ها به غیر از ملی پوشانی که به همراه تیم ملی در استرالیا و در جام ملت‌های آسیا حضور دارند، با تمامی نفرات خود به آبادان سفر می‌کنند.

این مسئول همچنین از پیوستن دو بازیکن به تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خبر داد و افزود: یک مهاجم و یک هافبک برای تقویت قوای هجومی تیم در نیم فصل دوم به زردپوشان آبادانی اضافه شدند.

سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان عنوان کرد: مجید خدابنده لو و جهانگیر عسکری دو بازیکنی هستند که تا پایان فصل در خدمت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در فاصله تعطیلات نیم فصل لیگ دسته یک فوتبال کشور، برای برپایی یک اردوی تدارکاتی ۱۰ روزه در جزیره کیش به سر می‌برد که اردوی این تیم تا سه شنبه ۲۳ دی ماه جاری به طول خواهد انجامید.

منبع: فارس