تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , دی, ۱۳۹۳ | ۲۲:۰۷:۱۴
کد مطلب : 65511

۲ کشته بر اثر سقوط تریلی ولوو از پل رو گذری در دزفول+ عکس

ساعاتی پیش بر اثر سقوط یکدستگاه تریلی ولوو از پل روگذر واقع در سه راهی شهر حمزه؛ راننده و سرنشین این خودرو جان خود را از دست دادند.

 

 

به گزارشعصر آبادان  به نقل از دزفول امروز،مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول در گفتگو با خبرنگار ما از سقوط یک دستگاه تریلی ولوو از پل روگذر واقع در سه راهی شهر حمزه دزفول خبر داد و گفت: متاسفانه بر اثر شدت این حادثه راننده و سرنشین این خودرو  در دم جان خود را از دست دادند.

 

“محمد قربان رمضان” گفت : در ساعت ۱۵ امروز مورخ ۱۷ دی ماه ۹۳ طی تماسی با سامانه ۱۲۵ این سازمان خبر از سقوط یکدستگاه تریلی باری ولوو از پل رو گذر سه راهی شهر حمزه واقع در جاده شوشتر داده شد که ستاد فرماندهی عملیات سریعا تیم امداد و نجات را به همراه خودروی امدادی سازمان روانه محل حادثه کرد.

وی با اشاره به شدت این حادثه و مچاله شدن کابین راننده اضهار داشت : راننده و یک سرنشین این خودرو که هر دوی آنها از اهالی عبدالخان بودند، متاسفانه در این حادثه جان خود را از دست دادند و اجساد هر دو بر اثر مچاله شدن کابین راننده، در داخل خودرو گیر کرده بود.

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی دزفول افزود: امدادگران آتش نشانی پس از یک ساعت تلاش جنازه هر دو مرد ۳۲ و ۳۷ ساله را با کمک ست هیدرولیک، کاتر و اسپلیتر از درون خودرو بیرون آوردند.