تاریخ انتشار خبر: ۱ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۲۲:۰۶:۰۱
کد مطلب : 78698

۳کیلومتر ریزش کوه در منطقه تاراز / ۲ کشته و ۹ مصدوم تا این لحظه+تصاویر

بارش شدید باران در دو روز گذشته و جاری شدن سیلاب در جاده تاراز شهرستان اندیکا موجب ریزش کوه به طول ۳ کیلومتر در این جاده شد.

 

به نقل از آسماری نیوز، شاپور باقری رئیس جمعیت هلال احمر اندیکا در گفتگو با خبرنگار ما گفت : بارش شدید باران در دو روز گذشته و جاری شدن سیلاب در جاده تاراز شهرستان اندیکا موجب ریزش کوه به طول ۳ کیلومتر در این جاده شد.

وی افزود :به دلیل ریزش کوه در این محور و برخورد سنگ با یک دستگاه خودروی پراید متاسفانه دو نفر سرنشین خودروی پراید جان باختند و ۹ نفرهم مصدوم شدند.

رئیس جمعیت هلال احمراندیکا ادامه داد :به دلیل مسدود شدن این جاده بین استانی ودر راه ماندن مسافران تعداد ۴۰۰ نفر در کمپ هلال احمر تاراز اسکان داده شده اند و اقلامی مانند مواد غذایی , آب معدنی , کنسرو و پتو دراختیارشان قرار گرفت.

 

باقری از ادامه بارش باران در محور تاراز خبر داد واضافه کرد :بارش باران امروزهم متوقف نشده وهم اکنون کلیه نیروهای امدادی شهرستان مشغول امداد رسانی به خودروی های عبوری در این محورهستند .

وی تصریح کرد :جاده اندیکا به استان چهارمحال و بختیاری بازاست اما بدلیل حجم بالای ریزش کوه تردد به سختی انجام می شود  و نیروهای راهداری همچنان درحال پاکسازی و بازگشایی کامل مسیر هستند.

گفتنی است که محور اندیکا به استان چهارمحال و بختیاری یک جاده بین استانی بوده و با توجه به ایام نوروز تردد در این محور افزایش می یابد.

 

  1. طاهری می‌گه:

    باسلام وخسته نباشید خدمت پرسنل هلال احمر اندیکا بخصوص برادر باقری که همیشه با توان توان در حال خدمت رسانی به مردم هستن بدون هیچ چشم داشت واستراحتی پس برادران هلال احمر اندیکا خدا قوت و پاینده باشید