تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , مهر, ۱۳۹۴ | ۰۱:۲۵:۲۰
کد مطلب : 102388
رئیس اداره تبلیغات اسلامی آبادان:

۵ هزار متر بنر در اختیار هیئت‌های مذهبی آبادان قرار دادیم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آبادان گفت: ۵ هزار متر بنر با موضوعات عاشورایی در اختیار هیئت‌های مذهبی قراردادیم و همچنین برای هیئت‌ها، تکایا و ایستگاه‌های صلواتی که مجوز ندارند مجوز ۱۰ روزه صادر کرده‌ایم.

به گزارش عصر آبادان؛ حجت‌الاسلام فخرالدین رضوی پور در گفت‌وگو با عصر آبادان بابیان اینکه ۵ هزار متر بنر در اختیار هیئت‌های مذهبی قراردادیم، اظهار داشت: محتوای این بنرها عاشورایی و مباحثی در این خصوص هستند.

وی بابیان اینکه همه تکایا و هیئت‌های مذهبی موجود ثبت‌شده نیستند، عنوان کرد: برای ساماندهی آن‌ها با همکاری نیروی انتظامی و شهرداری مجوز ۱۰ روزه صادر کرده‌ایم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آبادان افزود: به‌منظور کمک به هیئت‌های مذهبی، تکایا و ایستگاه‌های صلواتی اقلامی همچون شکر، چای، برنج و شربت در اختیارشان قراردادیم.

حجت‌الاسلام رضوی پور بابیان اینکه هیئت‌های مذهبی ثبت‌شده می‌توانند از مزایایی مانند اعطای زمین، تحویل نذورات و پرداخت وام بهره‌مند شوند، تصریح کرد: کمک‌های مردمی نیز در این خصوص بسیار مؤثر بوده است.

وی نظارت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آبادان بر هیئت‌ها و فعالان مذهبی را مستمر توصیف کرد و گفت: در ارائه مجوزها مواردی نظیر عدم ایجاد مزاحمت‌های صوتی، راه‌بندان و مشکلات ترافیکی نیز لحاظ شده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آبادان با اشاره به استقبال بالای مردم آبادان از مراسم‌های ماه محرم، اظهار کرد: حضور پررنگ قشر جوان در این عرصه قابل‌توجه است.

حجت‌الاسلام رضوی پور گفت: مردم آبادان مردمی بافرهنگ، اسلام دوست و ولایت مدار هستند و باید هموار قدر چنین مردمی را دانست و عرصه را برای رشد بیشتر فکری نسل جوان بیش‌ازپیش مهیا کرد.

انتهای پیام/