تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۱:۱۴:۴۰
کد مطلب : 80145
رئیس شورای شهر آبادان :

۷۰ درصد پرسنل شهرداری آبادان زیر دیپلم هستند / مشارکت های مردمی ، نقطه قوت شورای چهارم است

عصر آبادان: رئیس شورای شهر آبادان از پایین بودن سطح علمی پرسنل شهرداری آبادان را یک فاجعه خواند و از این موضوع انتقاد کرد.

به گزارش عصر آبادان حنظل عیدانی رئیس شورای شهر آبادان در اولین جلسه شورای شهر طی سخنانی گفت: در حال حاضر ۷۰ درصد پرسنل شهرداری زیر دیپلم هستند و این فاجعه است برای شهری که شهرداری آن درجه ۱۱ بوده و مدعی است که میخواهد در سطح بین المللی کار کند.

وی افزود: مذاکراتی با دانشگاه علمی کاربردی انجام شده ، برای پرسنل شهرداری که قصد ادامه تحصیل و تکمیل تحصیلات در حوزه های تخصص شهرداری دارند ، برای ارتقاء سطح علمی بدون کنکور وارد این دانشگاه بشوند و در رشته های مورد نیاز شهرداری ادامه تحصیل نمایند و ما بتوانیم دانشگاه را از این وضعیت سطح پایین علمی نجات بدهیم .

عیدانی خاطر نشان کرد: اگر توسعه ای قرار است در شهرداری اتفاق بیفتد اولین اقدام توسعه علمی نیروی انسانی شهرداری باید باشد . بسته آموزشی که در شورای شهر مصوب کردیم تحت عنوان طرح جامع آموزشی پرسنل شهرداری را امسال اجرایی خواهیم کرد ، دوره های تخصصی برای پرسنل اجرا شود و بتوانیم سطح علمی پرسنل شهرداری را افزایش دهیم تا بتوانیم کار ها را با علم و درایت بیشتری پیش ببریم.

رئیس شورای شهر همچنین تصریح کرد: یکی از نقاط قوت دوره چهارم شورای اسلامی شهر آبادان این است که در هیچ دوره ای اتفاق نیفتاده ، بحث سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی هست ، ما با افتخار این را مطرح می کنیم ، پیش از آغاز به کار دوره چهارم شورا در شهر و شهرداری سرمایه گذاری اتفاق نمی افتاد که خوشبختانه با حضور دوره چهارم ما شاهد اولین بهره برداری از پارکینگ طبقاتی خیابان امام (ره) بودیم که در ایام نوروز شاهد رضایت شهروندان بودیم.

وی یادآور شد: به زودی سه پارکینگ طبقاتی و مجموعه های تفریحی ، خدماتی و رفاهی با مشارکت بخش خصوصی در آبادان کلنگ زنی خواهد شد و این نویدی است برای بسیاری از سرمایه گذارانی که علاقمند سرمایه گذاری در آبادان هستند.

 1. فرشیدی می‌گه:

  دکتر عیدانی شما خودتان چقدر بعنوان شورا در بهبود این وضع تلاش کردین؟! چرا سعی نکردین رایزنی کنید و برای کارکنان بیچاره حداقل شعبه ای از دانشگاه علمی کاربردی مثل همه شهرداری ها ایجاد بشه؟!
  نق زدن و انتقاد را بچه ها هم بلدند لطفا راهکار و رهیافت ارائه بدین

 2. آتی می‌گه:

  واقعا تاسف داره بیش از ۷۰ در صد؟
  خدا بخیر کنه

 3. علی ق می‌گه:

  یعنی فاجعه…………