تاریخ انتشار خبر: ۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۱:۱۱:۱۱
کد مطلب : 82224
مسئول بسیج سازندگی استان خوزستان :

۹۰۰کارگاه اقتصادمقاومتی توسط بسیج سازندگی خوزستان راه اندازی شد/بسیجیان ۵هزار خوزستانی را دریک سال باسواد کردند/مشارکت ۵هزاربسیجی در اردوهای جهادی استان

محمد مرادی اظهار داشت:در زمینه آموزش و اشتغال توانستیم کلاس های آموزش های فنی و حرفه ای را برای بسیجیان استان برگزار کنیم در نهضت سوادآموزی هم حدود ۵ هزارنفررا با سواد کردیم.

محمد مرادی مسئول بسیج سازندگی استان خوزستان در گفتگو با رهیاب در خصوص اقدامات یک ساله بسیج سازندگی استان اظهار داشت:در یک سال گذشته حدود ۱۳میلیاردتومان تسهیلات برای تحقق اقتصاد مقاومتی در اختیار متقاضیان قرار دادیم که حدود۹۰۰کارگاه اقتصاد مقاومتی در سرتاسر استان راه اندازی شد.

وی ادامه داد:در پروژه های محرومیت زدایی هم حدود ۴۰۰ پروژه در طول یکسال گذشته اعم از احداث پل های کوچک،مسجد،آب رسانی به روستاها،تکمیل حوزه های علمیه،ساخت خانه برای محرومین و… به بهره برداری رساندیم.
مسئول بسیج سازندگی استان خوزستان تاکید کرد:در ایام نوروز حدود ۴۰ گروه جهادی به مناطق محروم استان اعزام کردیم در سال گذشته حدود ۵هزار بسیجی در  اردوهای جهادی ما شرکت کردند که بخشی از آن بسیجیانی بودند که از استان های دیگر به خوزستان آمدند.
وی اضافه کرد:در زمینه آموزش و اشتغال توانستیم کلاس های آموزش های فنی و حرفه ای را برای بسیجیان استان برگزار کنیم در نهضت سوادآموزی هم حدود ۵ هزارنفررا با سواد کردیم.
مرادی گفت:در زمینه بهداشت و سلامت،تیم های پزشکی متشکل از متخصصین را به مناطق محروم استان اعزام کردیم که مجموعا ۳۰۰ تیم پزشکی به مناطق محروم اعزام شدند.