تاریخ انتشار خبر: ۹ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۵:۰۰
کد مطلب : 62821

“۹ دی” واکنش مرم به کدام جنایت‌ها بود؟ +تصاویر تکان‌دهنده

اصلاح‌طلبان، ترجیح می دهند با سکوت درباره ۹ دی، آن را بی اهمیت جلوه داده و به فراموشی بسپارند و در این میان، حتی واکنش منفی به این حماسه مردمی را باعث زنده شدن آن انگاشته‌اند!

به گزارش عصر آبادان ،  حماسه مردمی ۹ دی، با وجود تلاش پنهان و آشکار جریان اصلاح طلب که در دولت یازدهم، برخی پست های حساس را نیز به دست گرفته اند، در میان مردم فراموش نشده است.

در برنامه های مربوط به سالگرد ۹ دی، که از روزهای گذشته در قالب نشست ها، میزگردها و سخنرانی های مختلف در کشور برگزار شده بود، هیچ خبری از اصلاح طلبان و جریان حامی فتنه در انتخابات ۸۸ نبود. در میان مطالب امروز روزنامه های اصلاح طلب مطابق پیش بینی، تقریبا هیچ خبری از سالگرد حماسه ۹ دی نیست.نکته قابل تامل اینکه این جریان سیاسی، حتی در سالگرد حماسه ۹ دی، به صورت علنی به مخالفت با آن نیز نپرداخته و سیاست سکوت را در پیش گرفته است. به نظر می رسد حامیان فتنه و دسته بزرگی از اصلاح طلبان، ترجیح می دهند با سکوت در مقابل این رویداد بزرگ سال های اخیر، آن را بی اهمیت جلوه داده و به فراموشی بسپارند و در این میان، حتی واکنش منفی به این حماسه مردمی را باعث زنده شدن آن انگاشته اند!

این در حالی است که حجم جنایت های صورت گرفته در جریان ۸ ماه فتنه علنی علیه اصل نظام جمهوری اسلامی به اندازه ای گسترده است که به راحتی فراموش شدنی نیست. در واقع، حماسه ۹ دی ۸۸، واکنش مردم به جنایت های متعددی بود که برخی تصاویر تکان دهنده مربوط به آن در زیر قابل مشاهده است:


منبع: صراط

  1. امیر می‌گه:

    اصلاح طلبان فتنه گردر۹دی ۸۸چنان سیلی ازملت ولایتمداربه گوش خوردندکه دچارسرگیجه شدیدشدند.