تاریخ انتشار خبر: ۶ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۴:۰۳
کد مطلب : 70293

 نماینده مردم آبادان در مجلس: تکلیف مدیران بی‌انگیزه باید مشخص شود

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیرانی هنوز در استان وجود دارند که به دلیل طولانی شدن مدیریتشان دچار بی‌انگیزگی و روزمرگی شده‌اند که لازم است استاندار ضمن بررسی عملکرد آنها، تکلیف آنها را هر چه زودتر روشن کند.


 

به گزارش عصر آبادان ؛ محمدسعید انصاری  اظهار کرد: متاسفانه مدیرانی در شهرستانها و یا حتی مرکز استان وجود دارند که به دلیل طولانی شدن مدیریت حضورشان دچار روزمرگی و بی‌تفاوتی شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: برخی از این مدیران دنبال بهانه‌ هستند تا کاری کنند که به آنها اعلام شود بروید.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: ادامه مدیریت چنین افرادی به ضرر مردم و استان است که لازم است استاندار با تشکیل کمیته‌ای به بررسی و واکاوی عملکرد اینگونه مدیران بپردازند.

انصاری تصریح کرد: بعضا خبر می‌رسد برخی از این مدیران بیشتر ایام کاری خود را در ماموریت‌های غیرضروری و یا مرخصی تفریحی می‌گذرانند که جای بسی تامل است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از تشکیل ستادی برای شناسایی ظرفیت‌های انسانی برای مدیریت‌های مختلف استان توسط استاندار خوزستان گفت: این ستاد بایستی علاوه بر این کار مهم و ضروری نسبت به بررسی و تغییر مدیران فاقد کارایی نیز اقدام عاجل بکند.

انصاری افزود: جای سئوال است که با توجه به ظرفیت خوبی که در بخش منابع انسانی استان وجود دارد ادامه مدیریت برخی مدیران بی‌انگیزه و فاقدکارایی چه ضروریتی دارد.

وی خاطرنشان کرد: استان خوزستان به نیروهای توانمند با انرژی و باانگیزه نیاز دارد و هرگونه روزمرگی در هر سطح مدیریتی برای استان یک ضرر جبران ناپذیر است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انتظار جدی از استاندار خوزستان داریم که درخصوص بررسی و تعیین تکلیف برخی مدیران در سطح استانی و حتی محلی در شهرستانهای مختلف اقدام جدی و عاجل بکند.

وی تصریح کرد: تاخیر در این خصوص باعث از دست دادن فرصت‌ها و سرمایه‌های استان خواهد شد.

منبع: فارس