تاریخ انتشار خبر: ۷ , دی, ۱۳۹۳ | ۲۰:۲۰:۵۲
کد مطلب : 62399

۱۰ بازیکن برتر سال ۲۰۱۴ خاورمیانه

در پایان سال ۲۰۱۴ میلادی، جان دوردن کارشناس سایت یاهو اسپورت، ۱۰ بازیکن برتر خاورمیانه در ۱۲ ماه گذشته را انتخاب کرده است.

 در پایان سال ۲۰۱۴ میلادی، جان دوردن کارشناس سایت یاهو اسپورت، ۱۰ بازیکن برتر خاورمیانه در ۱۲ ماه گذشته را انتخاب کرده است.

به گزارش یاهو اسپورت، دو ستاره ایرانی در جام‌جهانی ۲۰۱۴، در میان بازیکنان برتر خاورمیانه حضور دارند. علیرضا حقیقی گلر شماره یک ایران و مهرداد پولادی مدافع مستحکم کشورمان در برزیل، در رده‌های دهم و پنجم این لیست هستند.

۱۰- علیرضا حقیقی (پنافیل – ایران): به نظر می‌آمد رحمان احمدی دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل باشد، اما حقیقی آمد و او فوق‌العاده ظاهر شد. این سنگربان ۲۶ ساله که یکی از بهترین‌های این تورنمنت محسوب می‌شود و در برابر نیجریه و آرژانتین درخشید، از نظر کارشناس سایت یاهو به عنوان دهمین بازیکن برتر خاورمیانه انتخاب شد.

۵- مهرداد پولادی (الشحانیه – ایران): این مدافع چپ در جام جهانی عالی ظاهر شد و یکی از بهترین مدافعان در برزیل محسوب می‌شود. او به مدت ۹۲ دقیقه توانست لیونل مسی را مهار کند و این چیزی است که خیلی از بازیکنان بزرگ در انجام آن باز مانده‌اند.

نفرات دیگر این فهرست عبارتند از:

۱- یاسین براهیمی (پورتو – الجزایر)

۲- مهدی بن‌عطیه (بایرن مونیخ – مراکش)

۳- ناصر الشمرانی (الهلال – عربستان سعودی) او بازیکن سال فوتبال آسیا شد.

۴- اسلام سلیمانی (اسپورتینگ لیسبون – الجزایر)

۶- اشرف نعمان (الفیصلی – فلسطین)

۷- محمد الننی (بازل – مصر)

۸- خلفان ابراهیم (السد – قطر)

۹-بوعلام خوخی (العربی – قطر)
منبع: بانک ورزش