تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۷:۴۳
کد مطلب : 31172
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان:

۱۰۰ سوله ورزشی توسط سپاه در استان ساخته شده است/مسئولین باید به ورزش بانوان توجه بیشتری داشته باشند

به مناسبت ولادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار، مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان به همراه معاونین و تعدادی از کارکنان اداره کل با فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) دیدار کرد.

  

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز،فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان در این دیدار با اشاره به نقش جوانان در سپاه اظهار داشت:سپاه را جوانان ساختند و هم اکنون نیز نقش مهمی در اداره نمودن آن ایفا می کنند،همچنین سپاه با جوانان زیادی سروکار دارد و به خصوص در بخش فرهنگی بخش اعظمی از کارش مربوط به قشر جوان است.

سردار شاهوارپور در ادامه در خصوص ورزش بیان داشت:ورزش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و سپاه نیز به این امر تأکید ویژه ای دارد به طوریکه همواره برنامه های مختلف ورزشی برای کارکنان و خانواده ها را در دستور کار قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد:۱۰۰ سوله ورزشی توسط سپاه در سطح استان ساخته شده است که تعداد زیادی از نوجوانان و جوانان در این مکانهای ورزشی مشغول به فعالیت می باشند،همچنین باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت که در رشته های مختلف راه اندازی شده است.

شاهوارپور افزود:با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ورزش همگانی،سپاه به توسعه این بخش اهتمام ویژه ای دارد و با برنامه ریزی و هدفگذاری در جهت کمک به رشد و پیشرفت ورزش همگانی گام برمی دارد.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) در ادامه سخنانش به تقویت ورزشهایی نظیر کوهپیمایی و باستانی و فرهنگسازی در این زمینه تأکید نمود.

وی به ورزش بانوان اشاره نمود و تصریح کرد:مسئولین می بایست به ورزش بانوان توجه بیشتری داشته باشند و با برنامه ریزی ،زمینه توسعه هر چه بیشتر این بخش را فراهم کنند تا بانوان بیشتر به ورزش روی بیاورند.

سردار شاهوارپور با بیان اینکه استان خوزستان از ظرفیتهای آبی بسیار خوبی برخوردار است،گفت:می بایست از این ظرفیتها در جهت توسعه ورزشهای آبی به خوبی استفاده شود تا به بعد همگانی و قهرمانی در این بخش کمک شود.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان در پایان خاطرنشان کرد:سپاه این آمادگی را دارد که در بخشهای مختلف با اداره کل ورزش و جوانان مساعدت و همکاری داشته باشد و ارتباط و تعامل فی ما بین مطمئنا توسعه هر چه بیشتر ورزش استان را در بر خواهد داشت.

مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان نیز در این نشست ضمن تبریک این ایام ،گزارشی از عملکرد و وضعیت سه بخش ورزش،جوانان و فرهنگی ارائه نمود و طی سخنانی اظهار داشت:ورزش استان خوزستان از استعدادها و پتانسیل بالایی برخوردار است و جایگاه بسیار خوبی در سطح کشور دارد.

فرامرز کیانی زاده افزود:امسال نیز با برنامه ریزیهای صورت گرفته در این سه بخش و همچنین با کمک و مساعدت استاندار محترم که نگاه ویژه ای به ورزش دارند ،شاهد رشد و شکوفایی هر چه بیشتر ورزش استان خواهیم بود.