تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , خرداد, ۱۳۹۵ | ۱۶:۲۴:۲۵
کد مطلب : 114788
هفته یازدهم لیگ بر‌تر فوتبال ساحلی کشور؛

برد شیرین شهید جهان‌نژادیان آبادان و صعود به رده هفتم جدول

تیم فوتبال ساحلی شهید جهان‌نژادیان آبادان با پیروزی مقابل حریف خود در هفته یازدهم لیگ بر‌تر ساحلی به رده هفتم جدول صعود کرد

تیم فوتبال ساحلی شهید جهان‌نژادیان آبادان با پیروزی مقابل حریف خود در هفته یازدهم لیگ بر‌تر ساحلی به رده هفتم جدول صعود کرد.

هفته یازدهم لیگ بر‌تر فوتبال ساحلی کشور شب گذشته پیگیری شد و در همین چارچوب، شهیدجهان نژادیان آبادان موفق شد در خانه میهمان خود، یاران مبارکه اصفهان را با نتیجه پنج بر چهار از پیش روی بردارد.

تیم فوتبال ساحلی شهید جهان‌نژادیان آبادان با این نتیجه خود را از قسمت انتهایی جدول رده‌بندی مسابقات‌‌ رها کرد و با ۱۵ امتیاز در رده هفتم جدول ایستاد.

این تیم در هفته آینده باید به رشت سفر کرده و چهارشنبه شب در مقابل لسان مروارید خزر صف‌آرایی کند.

بر اساس این گزارش، در سایر دیدار‌های این هفته دریانوردان پارس جنوبی صدرنشین در خانه سه بر یک مقاومت گلساپوش یزد را مغلوب کرد، ملوان بندرگز در خانه لسمان مروارید خزر را با حساب پنج بر دو از پیش روی برداشت، برسام اردکان به سومین برد متوالی خود دست یافت و با نتیجه پنج بر سه شهرداری تبریز را مغلوب خود کرد.

همچنین مقاومت تیران با نتیجه پنج بر سه مغلوب میهمان خود خزر رودسر شد و موج گناوه نیز در انزلی با نتیجه هشت بر سه مغلوب میزبان شد.

در جدول رده بندی این رقابت‌ها دریانوردان پارس جنوبی با کسب ۲۷ امتیاز از ۱۱ مسابقه خود در صدرجدول رده‌بندی رقابت‌ها قرار دارد.

مرجع / فـارس