تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۲۳:۳۰:۰۰
کد مطلب : 20662
محرمانه های عصر / شماره 1

از پشت پرده مافیای اقتصادی کنسرت موسیقی تا ائتلاف اصلاح طلبان آبادانی برای ورود به مجلس

عصر آبادان : این قسمت از اخبار بر اساس شنیده ها ونقل قول ها از محافل سیاسی آبادان تهیه و به مخاطبان ارجمند عرضه می شود.

به گزارش عصر آبادان در اولین بسته خبری محرمانه های عصر می توانید اخبار پشت پرده مافیای اقتصادی کنسرت های موسیقی ، احتمال تغییر و تحول در دانشگاه آزاد و شایعات پیرامون تغییر در مدیریت منطقه آزاد ، ائتلاف اصلاح طلبان آبادانی  برای حضور در انتخابات آینده و تلاش عده ای برای زیرسوال بردن برنامه های قرآنی در سطح شهر آبادان را بخوانید:

mahremanehaye-asr

 

سرویس استانی خبرگزاری فارس هفته گذشته در مطلبی با عنوان ” پشت پرده ترافیک تقاضا برای برگزاری کنسرت‌ها در آبادان چیست؟  ” از مافیای پنهان اقتصادی برای برگزاری کنسرت های موسیقی پرده برداشت و آن را به افراد جدیدالورود  مربوط دانست. به نظر می رسد یکی از این افراد به نام “ن”  که قصد داشت با تکیه بر آژانس های مختلف برگزارکننده جشن های موسیقی و با سوء استفاده از مسئولیت فرهنگی خود ، سود میلیاردی به جیب بزند ، ساکت ننشسته و در صدد است تا برنامه های خود را به هر شکل ممکن در آینده عملی کند . همچنین  گفته می شود این آقازاده ی تحمیل شده ، علیرغم سن پایین اما با حمایت پدرش در مرکز ، از اختیارات خاصی برخوردار شده است. ظاهرا وی ماموریت دارد شرایط را برای حضور پدرش در انتخابات آینده نیز فراهم کند.

****

اخبار رسیده از احتمال تغییرات در مدیریت دانشگاه آزاد آبادان حکایت دارد.از خانم دکتر جادری و آقای عامر کعبی به عنوان گزینه های احتمالی ریاست دانشگاه آزاد آبادان نام برده می شود. جالب اینجاست که گزینه های مذکور به همراه رئیس فعلی هر کدام از حمایت برخی نمایندگان سابق و فعلی برخوردارند و همین امر ، دانشگاه آزاد را به عرصه ای برای زورآزمایی سیاسی تبدیل کرده است.

****

پس از موفقیت ناپلئونی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری و دمیده شدن نفس تازه به کالبد نیمه جان اصلاح طلبان ، برخی از فعالان اصلاح طلب آبادانی خود را برای حضور در انتخابات مجلس آماده می کنند. به همین منظور سعی دارند ازهم اکنون با ایجاد ائتلاف های سه نفره و بعضاً دو نفره ، شرایط موفقیت خود را هموار کنند. یکی از این ائتلاف ها که ماهیت کلی آن فاش شده ،  ” فدک” نام دارد که قرار است با همین نام در انتخابات آینده حضور یابند. این در حالی است که یکی از ائتلاف کننده گان قبلاً مورد حمایت اصولگرایان بود و تجربه نشان داده ، عدم تغییر موضع وی تا آخرین روزهای انتخابات امری محال است. با این وجود اما عضو دیگر این ائتلاف با تصاحب یک موقعیت کلیدی و دادن امتیازات مختلف به یاران خود ، قصد دارد دست به هر کاری بزند تا وارد بهارستان شود.سعی خواهیم کرد در بسته های محرمانه بعدی عصر ، اخبار بیشتری در این زمینه منتشر کنیم.

****

بعد از اقدام هوشمندانه جامعه انقلابی آبادان و لغو کنسرت های هنجارشکن در این شهر ، برخی از کینه توزان سعی دارند عدم اجرای کنسرت های اخیر را با حمله به برنامه های قرآنی تلافی کنند و هزینه های مسابقات دینی و مذهبی را همردیف مراسمات کنسرت قرار دهند. این افراد در حالی عامدانه چنین موضوعاتی را مطرح می کنند که خود از هزینه ی پایین برگزاری این مسابقات ملی اطلاع دارند و صرفاً سعی دارند با غبارآلود کردن فضا ، تشخیص حقایق را برای مردم مشکل کنند.ضمن اینکه همتراز دانستن قرآن کریم با کار لغو و بیهوده ای مانند کنسرت ، اوج انحراف این افراد را به خوبی نشان می دهد. البته این آقایان هرگز به مردم نگفته اند و نخواهند گفت چند وقت پیش ، چه میزان پول از کیسه ی بیت المال به ناصر تقوایی کارگردان فیلم های قبل از انقلاب و امثال او ، هدیه شد.

 

پایان بسته اول /

 1. امیر گفت:

  ضمن تشکرازبصیرتتان”اتفاقا به راهتان ادامه بدیدلذا سربازان امام خامنه ای نبایدازاین حرفها بترسد”نهایتش شهیدمدافع قرآن میشویدوچه چیزبهترازاین”

 2. غریب گفت:

  ای بابا
  اون عده کمک کردن تو لغو کنسرتها
  ولی کاش وقتی اون صحنه های رقص دختران بد حجاب از رسانه ابادان پخش شد
  مردم حزب الهی به صدا وسیما اعتراض میکردندنه همه سکوت کردن

 3. سلام رفیق گفت:

  بیشتر مارا در جریان بگذارید و ممنون از این روشنگری شما

 4. ناشناس گفت:

  r..y baien tahlilet

 5. دريس گفت:

  سلام.از اخبار و تحلیل های انقلابیتان استفاده میکنم خدا خیرت بده…..

 6. خیر خواه گفت:

  بابا دمت گرم کا یه خورده یواش یدفعه می برند یه جایی بعضی بلاها سرت میاد ها نگی نگفتی