تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۸:۲۳:۵۷
کد مطلب : 76058
رئیس شورای شهر آبادان:

۲۲۲ پروژه عمرانی برای آبادان به تصویب رسیده است

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان گفت: رای امسال ۲۲۲ پروژه عمرانی مصوب‌شده داشتیم که در زمان حاضر ۵۹ پروژه آن با اعتباری معادل ۲۸۷ میلیارد ریال در حال انجام و ۱۵۶ پروژه نیز با اعتباری معادل ۴۱۶ میلیارد ریال به اتمام رسیده است.

حمید حنظل‌عیدانی با اشاره به اینکه نظارت، شفاف‌سازی و پاسخگویی از وظایف ذاتی شورا به شمار می رود، اظهار کرد: آماده پاسخگویی به تمام آنچه که در حیطه اختیارات شورا قرار دارد، هستیم.

وی با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد از لوایح مطرح شده در جلسات به تصویب اعضا رسیده است تصریح کرد: در سال ۹۳ به رغم پستی و بلندی‌های موجود و تمام کاستی‌ها، اقداماتی توسط شهرداری و با نظارت شورای اسلامی شهر به انجام رسید که قضاوت در این خصوص را به عهده مردم می‌گذاریم.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان با اشاره به بودجه مصوب ۱۰۰ میلیارد تومانی شهرداری در سال جاری، یادآور شد: علاوه بر تحقق ۱۰۰درصدی این اعتبار، به میزان ۲۰ درصد نیز افزایش درآمد داشته‌ایم.

حنظل‌عیدانی ادامه داد: به رغم کاهش حق آلایندگی که جزو حقوق مسلم مردم بود، اما شهرداری توانست پروژه‌های متعددی را در نقاط مختلف شهری اجرا و به اتمام برساند.

وی افزود: برای امسال ۲۲۲ پروژه عمرانی مصوب‌شده داشتیم که در زمان حاضر ۵۹ پروژه آن با اعتباری معادل ۲۸۷ میلیارد ریال در حال انجام و ۱۵۶ پروژه نیز با اعتباری معادل ۴۱۶ میلیارد ریال به اتمام رسیده است.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان همچنین عنوان کرد: در مجموع بیش از ۷۰۰ میلیارد ریال پروژه فعال و تمام شده در سال جاری داریم.

حنظل عیدانی در پایان، با تاکید بر برنامه‌محور بودن فعالیت‌ها تصریح کرد: هفت پروژه به دلیل موانعی همچون تملک اراضی و مسائل حقوقی نیز فعال نشده‌اند.

مرجع / فـارس