تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۰۰:۴۰:۱۹
کد مطلب : 72336
در سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب

۵ پروژه عمرانی در آبادان افتتاح شد

در دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی، پنج پروژه عمرانی ورزشی شهر آبادان با حضور مسئولان افتتاح شد.

سه زمین چمن مصنوعی و دو سرای ورزش، پیش از ظهر امروز با حضور مسئولان در شهر آبادان افتتاح شد.

در این آئین، زمین چمن مصنوعی شهید عباسپور کوی نیرو آبادان، با اعتباری بالغ بر ۴۵۰ میلیون تومان به همراه پیاده روسازی این محوطه افتتاح شد و در اختیار مردم این منطقه قرار گرفت.

دومین زمین چمن مصنوعی نیز در منطقه کوی کارگر احداث و به نام شهدای این منطقه مزین، که با اعتبار ۴۰۰ میلیونی شهرداری آبادان افتتاح شد.

همچنین سومین زمین چمن مصنوعی که توسط شهرداری آبادان افتتاح شد در منطقه کم برخوردار شهرک قائم کوی ذوالفقاری آبادان احداث و افتتاح که با مبلغی بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات شهرداری آبادان هزینه شد و در تکمیل این پروژه یک پارک کودک نیز در مجاورت این مجموعه احداث و در اختیار خانواده‌های این منطقه قرار خواهد گرفت.

محمودرضا شیرازی شهردار آبادان نیز با حضور در این آئین ضمن تبریک دهه فجر عنوان کرد: در این روز و همزمان با اعیاد دهه مبارک فجر، شاهد افتتاح تعدادی از پروژه‌های شهرداری آبادان هستیم و با افتتاح این زمین‌ها، تعداد زمین‌های فوتبال چمن مصنوعی این شهرستان به عدد ۱۳ رسید.

همچنین دو پروژه ورزشی دیگر از محل اعتبارات تملک دارایی و تجهیز اماکن اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان در آبادان افتتاح شد.

مرجع / فـارس