تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , آذر, ۱۳۹۳ | ۰۸:۳۰:۴۵
کد مطلب : 60638
سقوط فرهنگی یک جامعه:

۵۰ عمل جراحی برای شبیه شدن به یک بازیگر+تصاویر

او برای اینکه به آرزوی خود برسد مجبور شد بارها زیر تیغ جراحی برود و انواع عمل های جراحی پلاستیک را بر صورت خود انجام دهد.

، به نقل از دیلی میل (dailymail)، یک مرد انگلیسی برای اینکه خود را شبیه بازیگر زن مورد علاقه اش بکند، ۵۰ عمل جراحی بر روی صورت خود انجام داد.

 

“جردن جیمز” ۲۳ ساله همواره آرزو داشت که خود را شبیه “کیم کارداشیان” مدل و بازیگر نه چندان خوشنام هالیوودی بکند.  او برای اینکه به آرزوی خود برسد مجبور شد بارها زیر تیغ جراحی برود و انواع عمل های جراحی پلاستیک را بر صورت خود انجام دهد. جراحی هایی مانند بوتاکس، پروتز لب، کاشت گونه , برداشتن تمام موهای مردانه بدنش با لیزر و تتو کردن ابروها از جمله عمل هایی بود که او مجبور به انجام آنها شد.

 

جردن در این راه هزینه بسیار سنگینی را نیز متقبل شد. جراحی های او چیزی حدود ۱۵۰ هزار دلار برای او آب خورد. او از نتیجه جراحی ها راضی به نظر می رسد و اعلام کرد که تا حدود ۹۰ درصد شبیه کارداشیان شده است و تمام زیبایی های خود را مدیون او می داند.

 

به گفته جردن بیشتر مردم او را مسخره می کنند اما اینها اصلا برای او مهم نیست. تنها چیزی که برای او مهم است شبیه شدن به بازیگر مورد علاقه اش است. شایان ذکر است جردن اولین کسی نیست که تحت تاثیر رسانه های زرد هالیوودی دست به اقدامی احمقانه می زند و جسم و روان خود را از بین می برد.