تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۹:۵۶:۴۳
کد مطلب : 77253
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان:

۵۶هزار دانش آموز خوزستانی در سال ۹۳ به مناطق عملیاتی اعزام شدند/سفر بیش از ۴میلیون مسافر نوروزی به خوزستان

سردار حسن شاهوارپور اظهار داشت: بیش از ۵۶ هزار دانش آموز خوزستانی در سال ۹۳ به مناطق عملیاتی اعزام شدند ۱۲ هزار دانشجو از دانشگاه های استان از یادمان های دفاع مقدس بازدید به عمل آوردند.

 

 

 

 

سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان در جلسه راهیان نور در جلسات استانداری خوزستان اظهار داشت: بیش از ۵۶ هزار دانش آموز خوزستانی در سال ۹۳ به مناطق عملیاتی اعزام شدند ۱۲ هزار دانشجو  از دانشگاه های استان از یادمان های دفاع مقدس بازدید به عمل آوردند.

وی ادامه داد:از ۲۰ اسفند جمعیتی زیادی از مردم کشور برای زیارت یادمان های شهدا به سمت شهرهای مرزی خوزستان سرازیر می شوند بخشی از اینها مهاجرینی هستند که به دلایل مختلف به استان های دیگر رفته اند یا به خاطر شغل یا در جنگ تحمیلی مهاجرت کرده اند و دیگر برنگشته اند در این ایام به خوزستان تشریف می آوردند.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان خاطر نشان ساخت:پارسال ۴ میلیون نفر در ایام نوروز به استان آمدند که امسال قطعا کمتر از این جمعیت نخواهد بود.

وی افزود:نیاز است همه مسئولان استان حس مهمان پذیریشان مضاعف شود چرا که یک جمعیت عظیمی از سراسر کشور وارد استان می شود لذا همه باید تلاش کنیم تا روحیه خدمت به زائرین شهدا در دستگاه ها بیشتر شود.

رهیاب نیوز