تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۳:۱۵:۵۳
کد مطلب : 59305

قاچاق انسان در خاش فاجعه آفرید/ کشته و مجروح شدن ۳۳ نفر

مسئول فوریت های پزشکی شهرستان خاش گفت: تصادف در محور خاش – سراوان ۱۰ کشته و ۲۳ مجروح برجا گذاشت.

قاچاق انسان در خاش فاجعه آفرید/ کشته و مجروح شدن ۳۳ نفر

به گزارش عصر آبادان  به نقل از تفتان ما، علیرضا سرگزی در تشریح این خبر اظهار داشت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو پژو حامل مواد سوختی قاچاق با یک دستگاه پژو حامل اتباع بیگانه غیرمجاز در کیلومتر ۵۵ محور خاش- سراوان سه نفر کشته و ۱۳ نفر مجروح شدند.

وی افزود: در این حادثه بلافاصله ۴ دستگاه آمبولانس اورژانس جاده‌ای خاش و سراوان  به محل حادثه اعزام و مصدومین را به بیمارستان امام خمینی (ره) خاش منتقل کردند.

سرگزی همچنین از واژگونی یک خودرو تویوتا دوکابین حامل اتباع بیگانه غیرمجاز در عصر روز گذشته در این مسیر خبر داد و افزود: در این حادثه نیز ۷ نفر کشته و ۱۰ نفر مجروح شدند که مصدومین به بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان اعزام شدند.

وی ابراز داشت: اورژانس ۱۱۵ خاش در هر شرایطی در راستای امدادرسانی به حادثه‌دیدگان آمادگی دارد و در کمترین زمان ممکن در امر خدمات درمانی اقدام کرده است.

مسئول فوریت های پزشکی شهرستان خاش در پایان اظهار داشت: بر اساس اعلام پلیس، علت حادثه سرعت غیرمجاز عنوان شده است.

به گزارش تفتان ما، موقعیت جغرافیایی و استراتژیکی استان و تفاوت فاحش قیمت موادسوختی در دو سوی مرز و نیز هم مرز بودن با کشوراهای افغانستان و پاکستان باعث گسترش قاچاق سوخت و همچنین قاچاق اتباع بیگانه به خصوص در محورهای جنوب این استان شده است.

همچنین قاچاقچیان برای فرار از چنگال قانون با خودروهای حامل موادسوختی که معمولا وانت تویوتا و پژو، پراید است با سرعت های غیرمجاز در محورهای منتهی به مرز تردد می کنند که هراز گاهی منجر به حوادث تلخ می شود.

 

 

انتهای پیام/ط