تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۸:۱۶:۳۰
کد مطلب : 53297
رکوردی بی‌سابقه

۶هفته طلایی طلایی‌پوشان/۶ روز متوالی، ۶ پیروزی

تیم‌های باشگاه صنعت نفت آبادان برای نخستین‌بار یک رکورد جالب توجه را رقم زدند و جملگی در بازی‌های این هفته خود به پیروزی رسیدند.

خبرگزاری فارس: 6 روز متوالی، 6 پیروزی/ رکوردی بی‌سابقه

به گزارش عصر آبادان، مؤسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، که در تمام رده‌های سنی فوتبال کشور در قالب تیم‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید‌ها، صنعت نفت نوین و تیم بزرگسالان این باشگاه که تیم‌های پایه در لیگ بر‌تر کشور و تیم نوین در لیگ دسته دوم و تیم بزرگسالان در لیگ دسته اول برای حضور در لیگ بر‌تر حضور دارند، همگی در هفته گذشته مسابقات خود که روز گذشته به کار خود پایان داد به پیروزی دست یافتند که در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود.

پیروزی‌های سلسله‌وار تیم‌های این باشگاه با پیروزی تیم نونهالان (زیر ۱۴ سال) صنعت نفت بر تیم پیروزی برازجان آغاز شد، نونهالان آبادانی روز پنجشنبه ۱۵ آبان ماه، موفق شدند تیم برازجانی را به حساب یک بر صفر از پیش‌روی بردارند تا جایگاه خود را در جدول رده‌بندی لیگ بر‌تر با ۶ امتیاز به رتبه دوم ارتقا دهند.

پس از آن تیم نوجوانان (زیر ۱۶ سال) صنعت نفت با پیروزی و برپا ساختن جشنواره گل در روز جمعه ۱۶ آبان‌ ماه در مقابل تیم پتوی لاله اصفهان موفق شد این تیم اصفهانی را با حساب پنج بر صفر در آبادان مغلوب خود سازد، نوجوانان آینده‌ساز فوتبال آبادان نیز هم‌اکنون جایگاه دوم لیگ بر‌تر را با ۱۰ امتیاز به خود اختصاص داده‌اند.

در همین روز و در قالب هفته پنجم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال بزرگسالان باشگاه‌های کشور، تیم صنعت نفت نوین موفق شد تیم باسابقه ملی حفاری اهواز را در آبادان با حساب ۱ بر صفر با شکست بدرقه کند، طلایی‌پوشان صنعت نفت نوین در حال حاضر با هشت امتیاز خود را در جایگاه چهارم جدول رده‌بندی گروه «ب» مسابقات می‌بینند.

روز شنبه ۱۷ آبان ماه نوبت به تیم صنعت نفت رسید تا در قالب هفته پنجم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال بزرگسالان باشگاه‌های کشور، موفق شد با حساب دو بر صفر تیم فولاد یزد را مغلوب کرده و با ۹ امتیاز جایگاه خود را در رده چهارم جدول رده‌بندی مسابقات تثبیت کند.

یکشنبه ۱۸ آبان‌ ماه نیز نویدبخش پیروزی دیگری برای تیم‌های پایه صنعت نفت آبادان بود، در این روز و در قالب هفته نخست لیگ بر‌تر، تیم جوانان (زیر ۱۹ سال) صنعت نفت با نتیجه قاطعانه سه بر صفر از سد تیم تراکتورسازی گذشت، طلایی‌پوشان صنعت نفت با کسب این پیروزی و با سه امتیاز در صدر جدول رده‌بندی لیگ بر‌تر این رده سنی قرار گرفتند.

در ‌‌نهایت تیم امید (زیر ۲۱ سال) صنعت نفت در روز دوشنبه ۱۹ آبان ماه تکمیل کننده روز‌های درخشان تیم‌های باشگاه صنعت نفت بود، امید‌های با استعداد فوتبال آبادان، تیم فولاد خوزستان نایب قهرمان فصل گذشته لیگ بر‌تر امید‌ها را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد تا با ۳ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی این رقابت قرار گیرد و تیم اهوازی را به قعر جدول رقابت‌ها بفرستد.

این نخستین‌بار در چند سال اخیر است که تمام تیم‌های باشگاه صنعت نفت همگام با یکدیگر به پیروزی می‌رسند که در نوع خود جالب توجه است.

منبع:فارس