تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۰۰:۴۰:۵۲
کد مطلب : 72337
رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان خبر داد:

۷۱۰ میلیون تومان برای ساخت ۲ خوابگاه ورزشی در آبادان

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان از اختصاص ۷۱۰ میلیون تومان برای ساخت دو خوابگاه ورزشی در این شهر خبر داد.

پیش از ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولان شهری، پنج پروژه در شهر آبادان افتتاح شد و مورد بهره‌برداری قرار گرفت که از جمله آن دو سرای ورزش آبادان پس از مدت‌ها چشم انتظاری اهالی ورزش بود؛ با این اقدام مشکل سکونت تیم‌های ورزشی در آبادان نیز تا حدودی برطرف شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان در این مراسم با گرامیداشت دهه مبارک فجر و تاکید بر حضور ورزشکاران آبادانی در راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن ماه، اظهار کرد: در احداث دو خوابگاه ورزشی این اداره، بالغ بر ۵۷۰ میلیون هزینه شده و ظرفیت آن تا این مرحله به ۷۰ نفر رسیده است که در مراحل بعدی، تکمیل ظرفیت خواهند شد.

پیمان ادیبی خاطرنشان کرد: اعتبار ساخت این دو خوابگاه ورزشی و تجهیز آن‌ها به تخت خواب، کولر، یخچال، موکت و تلویزیون که بالغ بر ۵۷۰ میلیون تومان بوده از محل اعتبارات تملک دارای و تجهیز اماکن اداره کل ورزش و جوانان خوزستان هزینه شده است.

وی اضافه کرد: همچنین ۱۴۰ میلیون تومان بابت تعمیر و تجهیز خوابگاه میهمانان و داوران در مجموعه ورزشی دهداری آبادان از همین محل هزینه شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان در پایان عنوان کرد: روز آینده سالن چند منظوره این اداره واقع در کوی فرهنگیان آبادان به بهره برداری خواهد رسید.

مرجع / فـارس