تاریخ انتشار خبر: ۸ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۳:۰۹:۰۶
کد مطلب : 62625
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان:

۸دفتر ویژه در سایر کشورها برای ایجاد فتنه۸۸ زیرنظرسیا وپنتاگون تشکیل شد/تقدیر ویژه از رهیاب برای پوشش حماسه ۹دی

حجت الاسلام جعفری گفت:امریکا و سفارتخانه های غربی اتاق فکر فتنه ۸۸ بودند و ۸ دفتر ویژه در سایر کشورهای برای هماهنگ کردن و آموزش نیروهایی برای فتنه انگیزی طی سال های ۷۱ تا ۸۸ راه اندازی شد این دفاتر زیر نظر سازمان سیا و پنتاگون فعالیت می کرد.

 

 

 

به گزارش عصر آبادان به نقل از  رهیاب نیوز حجت الاسلام والمسلمین جعفری مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی درخصوص تشریح برنامه های ۹دی ماه اظهار داشت:عده ای سعی دارند امروز برای فتنه معادل سازی کنند مثلا جای فتنه  از واژگانی چون سوتفاهم ،ابهام،واقعه،حادثه۸۸ استفاده می کنند.

وی ادامه داد:مردم ولایت و رهبری را دوست دارند و در یوم الله ۹ دی این مسئله را دوباره به عرصه ظهور گذاشتند کما اینکه در اهواز دو روز قبل از ۹ دی مردم اهواز به صحنه آمدند و نه دی هم به خیابان ها آمدند و آن حماسه بزرگ را رقم زدند.

جعفری گفت:امریکا و سفارتخانه های غربی اتاق فکر فتنه ۸۸ بودند و ۸ دفتر ویژه در سایر کشورهای برای هماهنگ کردن و آموزش نیروهایی برای فتنه انگیزی طی سال های ۷۱ تا ۸۸ راه اندازی شد این دفاتر زیر نظر سازمان سیا و پنتاگون فعالیت می کرد.

وی ادامه داد:۱۷ سفارتخانه غربی مثل انگلیس و کانادا و استرالیاو…به جمع آوری اطلاعات حساس پرداخته و با دنبال ارتباط گیری با مراکز تصیم ساز نظام بودند خصوصا انگلیسی ها در فتنه ۸۸ به صورت عملیاتی به مقابله با نظام پرداخت به گونه ای که بعضی عوامل سفارتخانه ها به خاطر حضور در آشوبهای خیابانی بازداشت و محاکمه شدند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح کرد:کسی که بگوید که جریانات سال ۸۸ فتنه نبوده است خیلی عجیب است مگر اینکه با غرض فتنه را حاشا می کند بعد از ۵ سال هنوز عده ای در سکوت هستند مردم از همه گروه ها می خواهند تا موضع خود را در خصوص فتنه مشخص می کنند.

وی ادامه داد:یوم الله ۹ دی بوته خوبی برای آزمایش افراد است و عیار آدم ها معلوم می شود این روزها ما اظهار نظرهای عجیبی می بینیم که از این افراد انتظار نمی رفت ۹ دی به درستی انقلاب سوم نامگذاری شد اگر افرادی می گویند این واقعه مثل بقیه وقایع انقلاب است نخیر اینگونه نیست.

جعفری تاکید کرد:فتنه ۸۸ دعوای گروه و شخصی نبود بلکه شعارها به سمت مرگ بر اصل ولایت فقیه رفت و این روشن است که مخالفت با فرد نیست بلکه اصل نظام را هدف گرفتند شعارهای که سازمان مجاهدین می داد فردای آن روز در کف خیابان های تهران شنیده می شد با ۹ دی می توان فهمید چه کسی در خط نظام حرکت می کند و چه کسی مخالف حرکت می کند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت:یوم الله نه دی سه برنامه بزرک در اهواز خواهیم داشت ساعت  ۹:۳۰ صبح در مسجد اعظم اهواز با سخنرانی وزیر سابق اطلاعات و مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران اسلامی حجت الاسلام مصلحی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد:بعد از ظهر ۹ دی حجت السلام مصحلی در شهرستان کارون سخنرانی خواهد کرد و شب بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد امام حسن عسگری این برنامه را خواهیم داشت.

وی در پایان گفت:جا دارد از یکی از خبرگزاری های استان که کار ویژه ای برای ۹ دی انجام داده است تقدیر ویژه کنم از خبرگزاری رهیاب نیوز که کمپین حماسه ۹ دی راه انداختند که کار بسیار زیبا وقشنگی بود از این عکس های ارسالی به این سایت در مراسم یوم الله ۹دی استفاده خواهیم کرد.