تاریخ انتشار خبر: ۶ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۶:۱۶:۵۸
کد مطلب : 62263
اظهارات مبهم استاندار خوزستان پیرامون حماسه9دی:

۹دی مثل بقیه وقایع تاریخی انقلاب است/نباید چیزی را به گونه ای پررنگ کنیم که حساسیت کسانی برانگیخته شود!

عصر آبادان :مقتدایی گفت:دنبال ایجاد حساسیت هیچ جریانی نباشیم هنر مدیریت در این است که با دوستان خود رفاقت کند آنهایی که بی تفاوت است را دوست کند و مخالفان را تبدیل به همراه کند قطعا مواردی هم که طرح شده در زمان خودش و در آن لحظه که ابلاغی و دستوری صادر می شود تاثیر خودش را گذاشته است.

  

به گزارش عصر آبادان به نقل از  رهیاب، عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان  در گفت وگو باخبرنگار  رهیاب در خصوص حماسه ۹ دی گفت:وقتی رهبری نظام حرفی می زند حتما یک ایده و نظر پشت سرش است فکر می کنم ۹ دی هم مثل بقیه وقایع تاریخی انقلاب است.

وی ادامه داد:هیچ وقت هیچ چیزی را نباید به گونه ای پر رنگ کنیم که خدای ناکرده حساسیت کسانی برانگیخته شود.

مقتدایی ادامه داد:ما وقایع اینچنینی در سال ۶۰ یا در ایام جنگ زیاد داشتیم باید سعی کنیم  موضوعاتی طرح شود که جامعه به وحدت و آرامش کشیده شود.

استاندار گفت:آنچه که گفته می شود در هر مقطعی یک تاثیر دارد و در طول زمان همه باید با توجه به شرایطی که پیش می آید در قالب و مسیری که برای آن تعیین کرده اند حرکت کنند.

وی افزود:دنبال ایجاد حساسیت هیچ جریانی نباشیم هنر مدیریت در این است که با دوستان خود رفاقت کند آنهایی که بی تفاوت است را دوست کند و مخالفان را تبدیل به همراه کند قطعا مواردی هم که طرح شده در زمان خودش و در آن لحظه که ابلاغی و دستوری صادر می شود تاثیر خودش را گذاشته است.

 

پی نوشت:

خوشحال می شویم اگر استاندار محترم این اظهارات خود را تکذیب کنندو به واقعیت های نظام و انقلاب روشن تر نگاه کنند.

 1. امیر می‌گه:

  جناب دکترمقتدایی هم اکنون راه وشیوه رییس دولت یازدهم(دکترروحانی)رادرحال پیمودن است” ایشان به صراحت تمام بیانات ارزشمندرهبرمعظم انقلاب اسلامی را ردنمودندهمانگونه که درطول مذاکرات۵+۱ بارهامقام معطم رهبری ازقابل اعتمادنبودن امریکافرمایشاتی ایرادنمودند امادکترروحانی درکوتاهترین زمان ازاعتمادبه امریکاسخن به میان آورد.دراین برهه اززمان ازبرخی ازنمایندگان مجلس شورای اسلامی که طی نامه ای ازایشان حمایت نمودندبایدپرسید”آیا درولایتمداری برخی مدیران دچارشک وتردیدنشده اید؟؟
  “اگرازسرهایمان کوه هابسازندنخواهیم گذاشت فرزندانمان درتاریخ بخوانندامام خامنه ای تنهاماند”

 2. هادي زاده می‌گه:

  تعجب دار د اقای استاند ارایا حضر تعالی و همفکران شما نبودید که در نقد د ولت گذشته از کاه کوه می ساختید اما حالا که به نظام ر سید می گویید ما باید لکه های سیاه گذ شته را فراموش کنیم .

 3. رضا می‌گه:

  متاسفانه اقای مقتدایی و جریان همسو با ایشان د ر انجمن اسلامی بالایشگاه ابادان از د یر بازی است که اینگونه بامسایل برخو.رد می نمایند و قدیمی های ابادان هیچگاه از انها حر کت انقلابی ند یده است حتی در زمان حیات امام ر احل.